באיחור אופנתי: רובלוקס מגיע סוף סוף לפלייסטיישן

פרסומת

שחקני סוני פלייסטיישן יוכלו בחודש הבא לשחק ברובלוקס (Roblox), כמו שאר העולם

רובלוקס סוף סוף יהיה זמין לקונסולת הפלייסטיישן ממש בקרוב. בכנס המפתחים של Roblox 2023 (RDC) ביום שישי, הודיעה Roblox כי האפליקצייה החברתית משולבת המשחקים הפופולרית שלה מגיעה ל-PS4 ול-PS5 באוקטובר.

רובלוקס הוא חינמי וכבר יצא בכמה פלטפורמות מובילות כמו PC, Mac, iOS, Android ו-Xbox, אבל חוסר התמיכה בקונסולות של סוני היה בולט בעיקר הדות לפופולריות שלהן. עם זאת, היו כמה רמזים לכך שגרסת פלייסטיישן נמצאת בפיתוח. הרמזים הללו החלו ממודעות דרושים משנת 2022 שהצביעו על כך שרובלוקס מגייסת מהנדס פלייסטיישן, והמנכ"ל דיוויד באצוקי רמז באוגוסט במעמד שיחה עם המשקיעים שהחברה בוחנת להביא את רובלוקס ל-PlayStation ול-Nintendo Switch.

קטלוג מלא של חוויות רובלוקס

Roblox מבטיחה ששחקני פלייסטיישן יוכלו לגשת ל"קטלוג המלא של חוויות Roblox", על הבמה באירוע-RDC, באצוקי הוסיף ואמר שרובלוקס יתרחב למקומות נוספים: "הישארו מעודכנים, כי יש עוד פלטפורמות לבוא."

מה זה רובלוקס? ולמה ילדים משחקים בזה?

החברה גם שיתפה שאפליקציית Meta Quest Roblox תהיה "זמינה באופן נרחב" בהמשך ספטמבר. רובלוקס הוציאה גרסת בטא פתוחה של אפליקציית Quest ביולי, והיא רשמה יותר ממיליון התקנות בחמשת הימים הראשונים שלאחר ההשקה ההיא. ישנם גם שדרוגים באפליקציית Xbox, כולל חווית משתמש משופרת והבטחה לעדכונים תכופים.

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות