נינטנדו נחושה להימנע ממחסור של Switch 2 בעת ההשקה

נינטנדו מתכוונת להגיע לשוק מוכנה בהשקה של Nintendo Switch 2, עם מלאי זמין בכל מקום.

על פי דיווח של  VGC, נשיא נינטנדו (Nintendo), שונטרו פורוקווה, השיב לשאלה במהלך פגישת שאלות ותשובות שנערך לאחרונה עם בעלי המניות בנוגע לאמצעים שהחברה תנקוט על מנת למנוע חוסר מלאי, ואמר ש"התוכנית העיקרית היא לוודא שהמשתמשים לא יצטרכו לפנות אל משווקים לרכוש את הקונסולה, על ידי כך שהחברה תייצר מספיק קונסולות כדי לענות על דרישת הלקוחות".

בנוסף, הוא אמר שהחברה עשויה לנקוט באמצעים אחרים בהתאם לנסיבות בכל אזור. למזלה של נינטנדו, לא אמורות להיות לה יותר מדי בעיות בייצור מספיק קונסולות, מכיוון שהמחסור במוליכים למחצה שהשפיע על ייצור ה-Switch המקורית בעבר כבר לא מהווה בעיה.

בתחילת מאי השנה, נינטנדו שברה שתיקה אודות דור ההמשך ואישרה שהיא תכריז על קונסולת הדור הבא שלה במהלך שנת הכספים הנוכחית שלה, שתסתיים במרץ 2025.

מוקדם יותר השנה, הערכה שנלקחה מנתוני משלוחי מסכים של הקונסולה הבאה של נינטנדו הצביעו על יצור של למעלה מ-10 מיליון יחידות בשנת הכספים הראשונה של זמינות הקונסולה.

שבב חדש, בקרי Joy-Con משופרים

הקונסולה הבאה צפויה להכיל את השבב Tegra T239 של אנבידיה, לעומת ה-Nvidia Tegra X1 שמפעיל כיום את הנינטנדו סוויץ'.

שבב זה ישלב ארכיטקטורת עיבוד גרפי של Ampere עם 1280 ליבות CUDA ו-8 ליבות מעבד Cortex A78 Arm עם 12GB של זיכרון פנימי (ראםׂׂ). כרטיסי משחק (Game cards) יעשו שימוש בדור 5 של Samsung V-NAND עם מהירות קריאה של עד 1.4 GB/S.

בקרי שליטה Joy-Con של נינטנדו סוויץ'

דיווח אחר טוען כי הקונסולה הבאה תכיל שני בקרי Joy-Con משופרים. הדור השני של Switch עדיין יתמוך בבקרים הקיימים של Joycon ו-Pro הגדולים ועדיין יהיה מצויד במנוע ליניארי דו-צירי ALPS ותומך ברטט HD.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות