ברגע זה משחקים יותר שחקני PC ב"באטמן: ארקהם נייט" מאשר "יחידת המתאבדים" החדש

משחק באטמן: ארקהם נייט יצא לפני 9 שנים, אבל זה לא מונע ממנו לעקוף את המשחק החדש של רוקסטדי- "יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" בסטים

steamdb הוא מקור נהדר לבחינת הפופולאריות של משחקי מחשב שנמכרים בחנות של סטים. בכניסה רנדומלית שלי לדף של Suicide Squad: Kill the Justice League, הבחנתי שב-24 השעות האחרונות המשחק הגיע לפיק של 4,797 שחקנים במקביל. מספר לא מרשים בהחלט, אבל אולי ההצלחה של המשחק נמצאת בקונסולות.

משחק יחידת המתאבדים לא ממריא בסטים

כשהצצתי לשם השוואה, בדף הנתונים של המשחק הקודם של רוקסטדי (Rocksteady), למרות שמדובר בחווית שחקן יחיד, המספרים היו גבוהים יותר וזה קצת עצוב. Batman Arkham Knight שוחרר בשנת 2015, וב-24 השעות האחרונות היו בו יותר שחקנים מאשר ל-Suicide Squad שיצא רק לאחרונה – עם פיק 24 שעות במקביל של 5,011 שחקנים.

כרגע גם יש יותר מפי-2 שחקנים בבאטמן מאשר ביחידת המתאבדים, שוב, כדאי להדגיש את העובדה שלא רק ארקהאם נייט הוא משחק בן 9, אלא שזה משחק סינגל בלבד – מה שהופך את ההשוואה ל-Suicide Squad לעוד יותר מביכה.

משחק יחידת המתאבדים

זה נכון שטרילוגיית משחקי "באטמן" המצליחה יצרה ציפיות גבוהות מאוד למשחק הבא שלה. אבל, פיתוח המשחק החל לפני כעשור , שזה ים של זמן לייצר משחק טוב. רק ביולי 2020, אישרה החברה את השמועות על פיתוח משחק שיתמקד ביחידת המתאבדים בשם "Suicide Squad: Kill The Justice League" ("יחידת המתאבדים: לחסל את יחידת הצדק").

"יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" שוחרר ב-2 בפברואר לקונסולות PS5 ו Xbox Series X וגם למחשב האישי.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות