הצצה ראשונה: כך נראה Minecraft Legends שישוחרר באביב 2023

הדגמה חיה של מצב 4 שחקנים הוצגה במהלך Minecraft Live 2022

Minecraft Legends הוא משחק אסטרטגיית פעולה בזמן אמת שפותח על ידי Mojang Studios ו-Blackbird Interactive ויופץ על ידי Xbox Game Studios. המשחק הוא ספין אוף למיינקראפט המקורי, המשחק הסופר מצליח והכי נצפה ביוטיוב בכל הזמנים, בזכות הקהילה הסופר מוכשרת שלו.

הפיתוח של המשחק החל בשנת 2018, אך הוא הוכרז 4 שנים אחרי, ע"י Bethesda, באירוע של מיקרוסופט (שרכשה אותה ב-7.5 מיליארד דולר). למשחק יש אמנם אלמנטים אסטרטגיים, אבל המכניקה שלו יותר בז'אנר משחקי פעולה בגוף שלישי. המשחק כולל מולטי תחרותי (וגם קואופ) וגם מצב לשחקן יחיד.

מה הסיפור של Minecraft Legends?

Minecraft Legends מתרחש ביקום Minecraft במהלך פלישה של החזירונים מה-Nether. ה-Nether מפיץ את השחיתות שלו ברחבי העולם. גיבור גדול מרים את דגלו כדי להציל את העולם העלי ולהפגיש המון אספסוף של העולם כדי לעזור להגן על ביתם. האירועים שבהם מתרחשים אגדות אינם עובדה או בדיה ביקום מיינקראפט, אלא מתרחשים בסיפור שעבר לאורך דורות.

ניתן לגייס בעלי ברית לקרב, כאשר שחקנים יכולים לכוון אותם ולתת פקודות.

יחד עם חלון השחרור, קיבלנו הצצה ראשונה אל מאחורי הקלעים שסופקה על ידי צוותי הפיתוח של Mojang ו-Blackbird Interactive. ההצצה הצביעה על המשמעות של להיות המגן של העולם העלי, כמו גם הדגמה חיה של 4 שחקנים שיתופית שהראתה את הנוף ואת משחק הפיגלין.

ההמונים הדוברים הראשונים אי פעם במשחק מיינקראפט הוצגו: ידע (Knowledge), פעולה (Action) וחיזוי (Foresight).

Minecraft Legends אמור לצאת במחצית הראשונה של 2023 ל-Nintendo Switch, ל- Xbox Series X | S, Xbox One, PS4, PS5  וגם ל-Nintendo Switch ולמחשב האישי (PC).

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות