מיקרוסופט מדגימה כיצד ה-Copilot AI שלה תוכל לתת עצות לשחקנים בזמן אמת

באנר TMS

שירות ה-AI של מיקרוסופט (Microsoft) זמין כעת בצורת תצוגה מקדימה במחשבי Windows באזורים מסוימים, והחברה מתכננת עבורו פונקציונליות חדשה בעתיד.

חשבון X הרשמי של Microsoft Copilot הראה כיצד Copilot תוכל בקרוב לדבר עם שחקנים בזמן שהם משחקים במיינקראפט (Minecraft) ולתת להם עצות מה לעשות. כל זה מופעל על ידי GPT-4o של OpenAI.

בהדגמה אחת, השחקן פותח את Copilot ואת חלון Minecraft, וה-AI מזהה את המשחק שהוא משחק. השחקן שואל את Copilot איך להכין חרב, וה-AI מייעץ לו לפתוח את המלאי, לנתח את הפריטים שיש שם, ואז הוא גם מכוון אותו היכן למצוא את הפריט המסוים אותו הוא ביקש.

בהדגמה נוספת, השחקן נרדף על ידי זומבים. הקופילוט מזהה את הזומבים, ואומרת לשחקן מול מה הוא מתמודד ונותנת לו עצות כיצד לברוח.

בשורה תחתונה, השימוש ב-Copilot נועד כדי ללמוד את הנסיבות של שחקן במשחק מסוים ולנסות לעזור לו, כמו סוג של מדריך אסטרטגיה בזמן אמת או הדרכה אונליין.

מנכ"ל מיקרוסופט בינה מלאכותית (Microsoft AI), מוסטפה סולימן, שיתף את ההדגמה בחשבון X שלו וציין כי "אנחנו לוקחים את Copilot לשלב הבא. הדבר הזה יראה, ישמע, ידבר ויעזור (לשחקנים) בזמן אמת".

סולימן עוד הוסיף: "בקרוב 'בן לווית' הבינה המלאכותית שלך יתחיל לחיות את החיים לצידך, בין אם אתה משחק מיינקראפט או יעזור לך לנווט באתגרים הקשים ביותר של החיים- תגידו שלום לעתיד.".

בחודש שעבר הודיעה מיקרוסופט כי היא בוחנת צ'אט-בוט ל-Xbox מבוסס AI לטיפול בתמיכת לקוחות. הצ'אטבוט, שנקרא כיום ה-Xbox Support Virtual Agent, נבדק באופן פנימי במיקרוסופט, אך מאגר הבדיקות שלו יורחב ועשוי יום אחד לטפל בשאילתות תמיכה עבור כל לקוחות ה-Xbox.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות