הפיתוח של The Witcher 4 עבר להילוך גבוה

חברת CD Projekt RED מעדכנת כי כרגע המשחק The Witcher 4 הוא הפיתוח העיקרי של החברה

אחרי שחרורה של ההרחבה הגדולה Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (עם דיווח על מכירות של 4.3 מיליון עותקים), רוב הצוות של CD Projekt RED עבר לעבוד על המשחק הגדול הבא, The Witcher 4. כפי שניתן לראות זאת בבירור בשקופית שהציגה אתמול החברה במהלך דוח הרווחים לרבעון השלישי של 2023, ובניגוד לפרסומים שהפיתוח הואט:

במקביל, פרסם האתר האיטלקי Lega Nerd ראיון עם מנהל המשחק The Witcher 4, סבסטיאן קלמבה. קלמבה השתתף בשבוע המשחקים במילאנו 2023 בין ה-24 ל-26 בנובמבר, שם התקיים הראיון. קלמבה הוא מנהל האנימציה של The Witcher 3: Wild HuntBlood and Wine ו-Cyberpunk 2077 והוא שיתף כמה פרטים מעניינים על החזון הכולל שיש לאולפן עבור הפרויקט החדש הזה.

אנחנו רוצים להמשיך באותה דרך שעשינו, אבל אנחנו לא רוצים לעשות את אותו משחק ואנחנו מכוונים ליצור קהילה חדשה ולתת לקהל גיימרים חדש, גישה מרעננת לעולם משחקי התפקידים. ובכל זאת, אחרי הכל, זה עדיין אותו יקום, ואנחנו לא יכולים לחרוג מגבולות מסוימים.


העדיפות שלנו היא תמיד לנסות לפרוץ גבולות. אנחנו רוצים ללכת מעבר להם. אנחנו רוצים לנסות ולעשות משהו חדש בהשוואה למה שיש כרגע במשחקי תפקידים, במיוחד מכיוון שאנחנו עובדים בתוך הז'אנר הזה ומכוונים לחובבי RPG. הרעיון הוא לבנות משהו שעולה על The Witcher 3, לספר סיפור אינטנסיבי יותר וליצור משחק אינטנסיבי יותר גם כן

The Witcher 4, הפרק החדש בסאגת המשחקים הוכרז רשמית במרץ 2022. האולפן הפולני בחר לעבור מהמנוע הגרפי ה-RED Engine הפנימי שלה ל-Unreal Engine 5 של חברת Epic עבור המשחק הזה וגם עבור כל הכותרים העתידיים. כרגע לא ידוע על תאריך יציאה או חלון זמן להשקה, נעדכן ברגע שיהיו לנו יותר פרטים.

The Witcher 3 הוא המשחק האחרון והקודם בסדרה והוא נחשב לאחת מההצלחות היותר גדולות של תעשיית המשחקים בעשור האחרון. The Witcher 3: Wild Hunt) קטף כמעט כל פרס ותואר אפשרי והסדרה תורגמה גם לסדרת טלוויזיה מצליחה בנטפליקס.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות