מתחרה נוספת ל-Steam Deck? תמונות ראשונות מ-Lenovo Legion Go דלפו לרשת

באנר TMS

שחקנית חדשה במלחמת הקונסולות הניידות נכנסת למשחק, והפעם חברת לנובו, עם תמונות ראשונות של הקונסולה שממבט ראשון נראית מבטיחה

חברת לנובו (Lenovo) הודיעה במרץ השנה כי היא פורשת מעסקי הסמארטפונים למשחקים אבל זה לא אומר שהמותג מוותר על משחקים ניידים. סט חדש של תמונות שדלפו לרשת ושותפו על ידי Windows Report מציג את קונסולת כף היד של החברה שנקרא Lenovo Legion Go, שלפי השמועות יגיע כמתחרה ישיר ל-Steam Deck ו-Asus ROG Ally מבית אסוס.

אפשר כמובן לצאף לרשימה שלמעלה גם את ה-AYANEO Air 15, ואפילו את הקונסולה הניידת של סוני (Project Q) למרות שהיא בכלל רצה (לכאורה) על אנדרואיד.

המפרט הטכני של ה-Lenovo Legion Go

על פי התמונות נראה כי לנובו לוקחת קצת השראה מה-Nintendo Switch עם בקרים ניתנים להסרה בכל צד עם תאורת RGB סביב שני הג'ויסטיקים. לבקר הימני יש גם משטח עקיבה שיהיה ניתן לניווט בממשק Windows 11. לפי ההערכות, המכשיר ישתמש בערכת השבבים Ryzen 7040 'Phoenix' של AMD.

Legion Go gaming steam deck

בנוסף, Legion Go צפןוי להציע מסך מגע בגודל 8 אינץ' עם מסגרת דקה למדי, אם כי אין אזכור לרזולוציה או לקצב הרענון לעת עתה. ה-I/O מרשים למדי עם חריץ לכרטיס microSD, שקע אוזניות, כפתורי הפעלה ועוצמת קול ויציאת USB-C בחלק העליון של המכשיר. בחלק התחתון יש יציאת USB-C משנית. מה צריך יותר?

גב המכשיר כולל סטנד מובנה עם מיתוג Legion ומה שנראה כוונטה קטנה להוצאת החום מהמכשיר. ישנו מערך נרחב של כפתורים עם כל הכפתורים הסטנדרטיים אבל גם כפתורי כתף M1 ו-M2 כשהאחרונים משתרעים לצד המכשיר. מאחור יש כפתורי M3 ו-M4 נוספים בבקר הימני וכן גלגל גלילה. לבקר השמאלי יש גם כפתורי Y1 ו-Y2 מאחור, שככל הנראה ניתנים להצבה מחדש.

Legion Go Hero Kickstand אסוס רוג אליי

מקור


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות