לארה קרופט היא השורדת הבאה ב- Dead by Daylight

הרוסטר של Dead by Daylight ממשיך להתרחב, והפעם Behavior Interactive הכריזה שלארה קרופט, הגיבורה האייקונית של סדרת משחקי ההרפתקאות Tomb Raider, מצטרפת כשורדת למשחק האימה האסימטרי המצליח.

בהודעה לעיתונות, אישרה Behavior Interactive כי החל מה-16 ביולי, מי שרוצה לשחק עכשיו בתור לארה קרופט יוכל לעשות זאת באמצעות public test build המוגבלת בזמן דרך ב-Steam.

עם החוויות והכישורים שלה, לארה קרופט מגלמת בצורה מושלמת את המאפיינים הדרושים כדי לשרוד ב-The Fog לצד דמויות אייקוניות אחרות. למרות שהיא עשויה להיות מוכנה היטב לניסויים שבפתח, בעולם המעוות של הישות, העתיד לעולם לא מובטח.

Behavior Interactive

החברה חשפה גם את שלוש ההטבות שלארה קרופט מגיעה מצוידת בהן, כל אחת מייצגת את "העקשנות הבלתי מעורערת שלה, שפע המומחיות ההישרדותית והגבורה שלה". פירוט ההטבות של לארה קרופט נחשף ב-subreddit הרשמי של המשחק, והוא כדלקמן:

עֲדִינוּת

הטבה זו מופעלת בזמן שאתה בריא. הכספות המהירות שלך מהירות יותר ב-20%. הטבה זו ממשיכה להתקרר למשך 40/35/30 שניות לאחר ביצוע כספת מהירה.

נוקשות

אחרי שאתה פותח את נעילת ה-chest ומנקה או מברך על טוטם, ההטבה הזו מופעלת. בכל פעם שתצעק, תחשוף את ההילה של הרוצח למשך 3/4/5 שניות במקום זאת.

מוּמחֶה

בכל פעם שאתה פותח או מחטט ב-chest, קבל אסימון אחד, עד 3/3/3. כאשר אתה מבצע בדיקת מיומנות מצוינת על גנרטור, כל האסימונים יבוזבזו. לאחר מכן עבור כל אסימון שנצרך, צמצם את התקדמות הגנרטור המקסימלית הנדרשת ב-2/3/4.

ההכרזה עוקבת אחר הפרק האחרון של Dead by Daylight, שהיה קרוסאובר עם Dungeons & Dragons והציג מפה חדשה, רוצח חדש (Vecna), ושני שורדים שניתן לשחק בהם.

לארה קרופט היא גם הדמות האחרונה מזיכיון משחקי וידאו אחר שהצטרפה לרוסר כשורדת, שכן Dead by Daylight קיבלה בעבר את פני אלן ווייק, שריל מייסון מ-Silent Hill 3, וכמה דמויות Resident Evil כמו ג'יל ולנטיין וליאון קנדי. בנוסף, בזרם יום השנה ה-8 של Dead by Daylight במאי האחרון, החברה רמזה שהפרק הבא שיגיע ליקום Dead by Daylight יתבסס על Castlevania, סדרת האקשן-הרפתקאות של קונאמי (Konami).

Dead by Daylight: Tomb Raider יגיע ב-16 ביולי, 2024.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות