ליאון יהיה בן 48 כדמות הראשית של Resident Evil 9 (שמועהׂׂ)

העניינים בגזרת המשחק הבא בסדרת האימה הפופולארית מתחילים להתחמם. רק לפני שבוע דיווחנו על כך ש- Resident Evil 9 (ובקיצור RE9) עשוי להיחשף בקרוב.

אותו דיווח גם טען על תאריך שחרור המתוכנן לינואר 2025, וציין כי המשחק נהנה מהתקציב הגדול ביותר בהיסטוריית הסדרה, מה שבעצם סותר את הדיווח הקודם אודות עיכוב ביציאת המשחק.

כעת, מגיע דיווח חדש מהמדליף @PRE_Alarabiya, ששופך אור ב-X על פרטים רבים וחשובים במשחק הבא שהגיעו אליו מ"מקור מיוחד".

אסיה, שנת 2025 וליאון בן 48

ראשית, הוא טוען כי ליאון סקוט קנדי, הגיבור הראשי במשחקים Resident Evil 2 ו-Resident Evil 4 במיוחד, יהיה הכוכב הראשי של RE9. אירועי הסיפור יתרחשו בקיץ 2025, מה שאומר שגילו של ליאון יהיה בן 48 באותה העת.

האזור בו תתרחש העלילה יהיה דרום מזרח אסיה, אך זה עשוי להשתנות עם חלוף האירועים.

אירועים מתחלפים עשויים להיות קשורים לדיווח על כך ש-Resident Evil 9 עשוי להיות כותר בעולם פתוח. ואם לא עולם פתוח אז אולי עולם שבו ניתן לעבור ממקום (חשוך אחד) למקום (חשוך) אחר באמצעות פורטל.

חלון שחרור לרימייק של Resident Evil 1

בנוסף לכל המידע הזה למעלה, המדליף טוען ש"המקור המיוחד" שלו טוען שקיבל מידע לגבי הרימייק למשחק RE1. כלומר, יש לנו כאן שמועה מצד שלישי, שזה אומר שהיא די מוטלת בספק אבל נציין אותה בכל זאת.

לטענת אותו מקור, Resident Evil 1 Remake ישוחרר ב- 2026.

לא שהשמועה הזאת מנותקת מהמציאות, בכל זאת, מפיק הסדרה, מסאצ'יקה קאוואטה, הצהיר בעבר כי שקאפקום (Capcom) מכינה משהו לרגל יום השנה ה-30 לסדרת האימה. הוא סיכם את הצהרתו באומרו, "הפרטים הם סודיים".

יום השנה השלושים יתרחש ב-2026, ולפי מה שאותו מקור שמע, הגרסה המחודשת של החלק הראשון תשוחרר בשנה זו, לציון האירוע וסגירת מעגל.

קאפקום עדיין לא הכריזה רשמית על הכותר הראשי הבא בסדרת Resident Evil, וגם לא הכריזה על הכותר הבא של גרסה מחודשת למשחק. 

*אציין כי התמונה שבראש הכתבה לקוחה מהמשחק הראשי האחרון בו ליאון היה הדמות הראשית, Resident Evil 6. משחק זה מתרחש בין השנים 2012-2013, כך שליאון במשחק זה בן 35-36. ב-Resident Evil 4 הוא היה בן 27.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

רותם גולדברג

נולד עם עכבר גיימינג ביד, וכדור פיפ"א של שנות ה-90 ברגל. סצנת הגיימינג תמיד עניינה אותו ובעיקר משחקי פלטפורמה בקונסולות, רצוי נינטנדו.
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות