וקנה הוא הרוצח הבא ב- Dead by Daylight

ים של עדכונים למשחק: קרוסאובר עם מבוכים ודרקונים, קסלבניה ועוד 3 משחקי ספין אוף שאחד מהם חינמי לזמן מוגבל

המשחק Dead by Daylight חוגג את יום השנה השמיני שלו על ידי שיתוף פעולה עם זיכיון בלתי צפוי אך אייקוני: 'מבוכים ודרקונים' (Dungeons & Dragons).

לצד הפרק החדש, Behaviour Interactive גם הכריזה על מצב 2v8 חדש, כמו גם עדכון על כותרי ספין-אוף שיגיעו בהמשך, והכרזה על פרק חדש של קסלבניה (Castlevania) שיגיע בהמשך השנה.

מבוכים ודרקונים, וקנה, וקסלבניה

'מבוכים ודרקונים' יהוו את הבסיס לפרק הבא של Dead by Daylight שיושק ב-3 ביוני. הפרק יכלול רוצח חדש, הישרדות חדשה ומפה חדשה.

וקנה (Vecna)

הרוצח החדש יהיה וקנה (Vecna), הידוע גם בשם The Lich, דמות אלמותית רבת עוצמה, שתעשה את דרכה אל Dead by Daylight בתור הרוצח החדש של המשחק.

וקנה הוא קוסם רב עוצמה, עם גישה למערך של כשפים. הוא יכול לעוף, לזמן ישויות ספקטרליות, ליצור יד קוסמת לתמרן פריטים ולהפיג קסם. בעוד שרוב הרוצחים ב-Dead by Daylight מתמקדים בזריקת גרזנים או הנפת להב, וקנה משתמש ביכולות מכושפות כדי לצוד שורדים.

לוקנה יש גישה לארבעה לחשים. הוא יכול לנווט בשדה הקרב עם "Fly", לתפעל משטחים עם "Mage Hand", לבצע התקפות טילים עם "Flight of the Damned". הלחש הרביעי מאפשר לו לזהות ולנטרל את ההשפעות הקסומות של ניצולים עם "Dispelling Sphere".

אלמנט המזל, שגם משחק תפקיד מפתח ברוב הפעלות מבוכים ודרקונים, מוכנס למשחק בכל פעם ש-Vecna נבחר כרוצח. מסביב למפה פזורים שידות; עם פתיחת אחד, על השורד להטיל קובייה בעלת 20 צדדים כדי לקבוע את התוצאות.

מבוכים ודרקונים

Dead by Daylight אינו זר לעולם הפנטזיה, כאשר רוצחים קודמים כללו את פרדי קרוגר ודמוגורגון מהסדרה המצליחה של נטפליקס "דברים מוזרים" ('Stranger Things'). עם זאת, שיתוף הפעולה של מבוכים ודרקונים מייצג את הכניסה האמיתית הראשונה של המשחק לסוג הפנטזיה הספציפי הזה.

האולפן Behavior Interactive תיאר את הוספת תוכן מבוכים ודרקונים כ"חלום" והמפתחים הביעו את להיטותם לקחת את Dead by Daylight לכיוון שלא נחקר בעבר.

במצב ה-Survivor החדש, שחקנים יכולים לבחור נקבת שדון בשם Aestri Yazar, או זכר אנושי בשם Baermar Uraz. מפה חדשה בשם Forgotten Ruins תכלול צינוק ושפע של הפניות ל-D&D כחלק מהמרכיב התת-קרקעי הנרחב שלה.

קסלבניה (Castlevania)

פרק חדש נוסף שיגיע למשחק השנה, יהיה מבוסס על סדרת קסטלבניה של קונאמי (Konami). לא ידוע יותא מדי פרטים כרגע, אם כי מידע נוסף צפוי להגיע ב-6 באוגוסט.

3 ספין אוף

Behavior Interactive סיפקה עדכונים על שלושה ספין-אופים, כאשר אחד מהם זמין באופן מיידי ובחינם.

הראשון הוא The Casting of Frank Stone, משחק אימה נרטיבי מבית Supermassive, הכולל את הפאזלים הסביבתיים הרגילים, אירועי זמן מהיר, והיכולת לעצב את התסריט באמצעות בחירות. טריילר משחקיות חדש:

המשחק מתרחש בשנת 1980 ועוקב אחר קבוצת חברים שיוצרת סרט, אשר חושפת את סודותיו של רוצח סדרתי ידוע לשמצה במהלך עבודה על הסרט. אין עדיין תאריך שחרור, אך הוא צפוי להגיע השנה, 2024.

הספין אוף השני הוא פרויקט של Midwinter Entertainment שעובדת על משחק PvE חדש הידוע בשם Project T. שחקנים ייקחו את התפקיד של מסיגי גבול שהורחקו אל ממלכת הישות. זה יהיה משחק פעולה בגוף שלישי עם רובים, משאיות וקמעות המשמשים נגד אויבים חדשים, Thrall.

המשחק השלישי הוא של Behavior ונקרא What The Fog. מדובר במשחק Roguelit קו-אופ חדש לשני אנשים הזמין בחינם במחשב האישי עבור אלה עם חשבון Behavior לזמן מוגבל (ו-5 דולר לאחר מכן).


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות