אחרי 30 שנות עבודה בסוני ג׳ים ראיין מקבל בובלהד

מחווה דיגיטלית: ג׳ים ראיין, מנכ״ל פלייסטיישן הפורש קיבל בובלהד, פריט אספנות- Jim Ryan bobblehead

בספטמבר האחרון הודיעה חברת סוני (Sony) כי ג׳ים ראיין, מנכ״ל פלייסטיישן, קיבל את ההחלטה לפרוש במרץ 2024 לאחר כמעט שלושים שנה בעסקי הקונסולות של החברה.

בסוף שנה שעברה, ערכה סוני מסיבת פרישה לכבוד ג'ים ראיין, בה הוא קיבל קונסולת PS5 בסגנון PS1. מחווה נאה ומיוחדת.

Back in December, Sony treated Ryan to a ‘Thank You’ party in Japan that saw him receive a special PS5 console that was kitted out in the same aesthetic as the original PSOne.

כעת, סוני חושפת כי ריאן מקבל גם מחווה דיגיטלית בדמות בובלהד (Jim Ryan bobblehead), דמות דיגיטלית הניתנת לאיסוף, בה ראש הדמות גדול מאוד ביחס לגוף (סטייל גרוט משומרי הגלקסיה).

את פריט האספנות, ששוחרר דרך הפלטפורמה הדיגיטלית של סוני, PlayStation Stars, ניתן להשיג על ידי משחק שראיין "דגל בו" בתקופתו בחברה.

עזרו לנו לחגוג את 30 שנותיו של ג'ים ראיין בפלייסטיישן על ידי משחק בכל אחד מהמשחקים המרשימים הרבים שבהם דגל כמנכ"ל ולקבל אוסף דיגיטלי מיוחד. פרישה שמחה, ג'ים!

המשחקים המתאימים לבובלהד של ג'ים ראיין הם משחקים די פופולריים, הכוללים את Gran Turismo 7, Marvel's Spider-man 2, God of War Ragnarok, The Last of Us Part 2, Ratchet & Clank: Rift Apart ו-Destiny 2.

ראיין פיקח על עסקי הפלייסטיישן מאז 2019, כולל השקת ה-PS5. המנהל הבריטי עבד בחטיבת הפלייסטיישן של סוני במשך כמעט 20 שנה, ובעברו גם שימש כראש השיווק הגלובלי של SIE (קיצור של Sony Interactive Entertainment).

אין ספק ש-30 שנות שירות בחברה כמו סוני, ובתפקידים בכירים זה משהו מיוחד. ג׳ים ריאן עשה הרבה במחלקת הפלייסטיישן וייזקף לזכותו גם ניהולו בהשקת הקונסולה הכל כך מוצלחת שלה- PS5.

אני עוד זוכר שבשנת 2017 הוא תהה/ שאל: "מדוע מישהו ירצה לשחק במשחקי פלייסטיישן ישנים יותר?" (התשובה שלנו נותרה: כי הם היו מצוינים!).

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות