מפתחת המשחק "וונדר וומן" נעזרת ביוצרי Gotham Knights

משחק Wonder Woman, אשר מפותח על ידי Monolith Productions, מקבל את עזרתה של WB Games Montreal

משחקי גיבורי על תופסים תאוצה לאחרונה, עם פיתוחים שונים הנמצאים כרגע בעבודה לשלל משחקים. ביניהם גם משחק "וונדר וומן" (Wonder Woman) שהוכרז ב-2021.

Monolith Productions, הצוות שעומד מאחורי המשחק Middle-earth: Shadow of War, מבקש לעשות שימוש במכניקה של מערכת דומה ל-Nemesis לחוויה איכותית לשחקן יחיד. מערכת זו ידועה מצמד הכותרים המהוללים של "שר הטבעות" שיצאו במהלך הדור האחרון.

רישום משרה חדשה מאשר את מעורבותה של WB Games Montreal בפרויקט. החברה מחפשת כעת להוסיף אמן פיתוח חיצוני, Level Art, לצוות שלה. עם זאת, התיאור מאשר שעובד זה לא יהיה מוגבל לעבודה על הפרויקט של WB Games Montreal.

המנדט הראשון שלך בינינו יהיה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות שלנו ולתמוך ב-Monolith Productions במשחק Wonder Woman שלהם.

חברת WB מונטריאול ידועה בעיקר בזכות באטמן: ארקהם אוריג'ינס (Batman: Arkham Origins), ואבירי גות'אם (Gotham Knights) מ-2022. לאולפן יש כבר למעלה מעשור של ניסיון במשחקי גיבורי על, בעוד Monolith Productions די חדשה בז'אנר. לכן, החוויה הזו יכולה לעצב את "וונדר וומן" לכותר טוב יותר עם מעט עזרה מחברים.

הנבלים במשחק אבירי גות'אם

כתבות באותו נושא:

מודעת דרושים קודמת גרמה לשחקנים רבים לחשוש שהמשחק יהיה משחק המבוסס על שירות חי ולא חוויה מסורתית של שחקן יחיד. אך חברת וורנר הכחישה שהמשחק יהיה שירות חי, ואמרה, "וונדר וומן הוא משחק פעולה-הרפתקאות לשחקן יחיד המתרחש בעולם פתוח דינמי".

החוויה הזו בגוף שלישי תאפשר לשחקנים להפוך לדיאנה מ-Themyscira ולהציג סיפור מקורי המתרחש ביקום DC, תוך הצגת מערכת Nemesis. וונדר וומן לא מתוכננת כשירות חי

משחק וונדר וומן הוכרז בטקס פרסי משחק השנה לשנת 2021 עם טריילר טיזר קצר, אך מאז, דווח מעט מאוד על המשחק הזה.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות