הוכרז: "Batman: Gotham Knights" הוא משחק באטמן הבא

במהלך האירוע DC Fandome הוכרז משחק באטמן חדש בפיתוח של WB Games Montreal, באטמן בעצם מת ואתם משחקים את אחיו לנשק


לאחר אינספור שמועות, חושפת רשמית חברת WB מונטריאול את פרויקט באטמן הבא וזה קרה כצפוי במהלך אירוע ה- DC Fandome. המשחק החדש נקרא Gotham Knights, והוא מכיל דמויות רבות שניתן לשחק בהן מתוך שותפיו של באטמן. למרות שמדובר במשחק באטמן, הוא כביכול מת במשחק הזה, ואתם והמצב היחיד שנחשף בטריילר הוא קו-אופ (Co-Op). אבל יהיו עוד מצבים. צפו בטריילר:

טריילר החשיפה מציג את התמודדות של גות'אם סיטי עם מותו של ברוס וויין (באטמן). אולם לפני שהלך לעולמו, הוא הקליט הודעה שקראה לארבעת הגיבורים לפעולה: Nightwing, Robin, Batgirl ו- Red Hood. הטריילר הראה סצנות של כל אחת מהדמויות הללו בפעולה. הודעה לעיתונות נפרדת אישרה שניתן לשחק בסולו או בשיתוף פעולה עם שני שחקנים. הטריילר הסתיים באישור שהסיפור יכלול גם את בית משפט הינשופים (Court of Owls).

ארבעת הגיבורים

בהודעה לעיתונות נכתב גם כיצד אנו יכולים לצפות מארבעת הדמויות לשחק אחרת. בטגירל (Batgirl) היא האקרית המשתמשת בטכנולוגיות באומנויות הלחימה שלה. Nightwing הוא לוחם אקרובטי יותר, סייף המשתמש במקלות אסקרימה (אומנות לחימה שהתפתחה בפיליפינים). Red Hood משתמש בשילוב של כלי נשק מסורתיים לצד הייטקיסטים, כולל כלי נשק. לבסוף, רובין הוא ילד פלא עם רקע במלחמה פסיכולוגית, העושה שימוש גם בטכניקות של התגנבות.

gotham knights announced
Nightwing, Robin, Batgirl ו- Red Hood גיבורי "Gotham Knights"

מאוחר יותר המפתחת הציגה הדגמה מורחבת יותר של הטריילר ופירטה מעט יותר על המשחק: תהיה אפשרות להתאמת יכולות לגיבור והסטודיו עוד מסר כי לכל גיבור תהיה "נקודת מוצא ייחודית ומסלול צמיחה ארוך". בהודעה לעיתונות נמסר כי שחקנים יכולים "להמציא את עצמם מחדש בגרסה שלהם בעצמם של האביר האפל." ההדגמה הראתה גם קרב בוסים נגד מיסטר פריז (Mr.Freeze).

Gotham Knights מגיע לPC, PS4, PS5, Xbox One ול- Xbox Series X בשנת 2021.


 


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות