מה קורה כששף אייקוני פוגש את מיינקראפט?

באנר TMS

גורדון רמזי נכנס לעולם של מיינקראפט (Minecraft) בסרטון המשעשע הזה שנוצר על ידי מעריצים, בחיפוש אחר מרכיבים חדשים שאולי יגיעו לאחד המתכונים המפורסמים שלו.

השף האייקוני ידוע כאחד שאוהב לטייל בעולם בחיפוש אחר מרכיבים חדשים ומלהיבים וטכניקות קולינריות, אבל מסתבר שהוא גם אוהב לבקר בעולמות חדשים לגמרי.

הפעם, רמזי מוצא את עצמו בעולם הבלוקים המפוקסל של מוג'אנג (Mojang) בסרטון משעשע שנוצר על ידי מעריצים (ונערך מדהים), בו הוא נכנס להרפתקה של מיינקראפט.

בסרטון רואים אותו שודד מערות ומבוכים, מקשקש עצי ג'ונגל, מבשל לכפריים ורץ על חייו, והכל נעשה בעריכת וידאו יוצאת דופן של יוצר היוטיוב TortillaDelta13.

גורדון רמזי הוא סקוטי במקור, ואחד משלושת השפים הבריטיים אשר מסעדותיהם מחזיקות בשלושה כוכבי מישלן. רמזי זכה ב-16 כוכבי מישלן ומחזיק כיום ב-8 מהם.

בבריטניה רמזי נחשב לכוכב טלוויזיה ידוע ולשופט קשוח במיוחד בתוכניות בישול בהן הוא מככב.

מיינקראפט הוא המשחק הנצפה ביותר בכל הזמנים והמשחק השני הנמכר ביותר בכל הזמנים שמכר עד כה למעלה מ-300 מיליון עותקים. כך על פי הצהרה מאוקטובר 2023, אותה פרסמה Mojang במהלך Minecraft Live.

המשחק נוצר על ידי בחור בשם מרקוס נוטץ' פרסון (Markus "Notch" Persson), מפתח שבדי (איש פיתוח, לא מכשיר להברגה) שבשנת 2014 מכר את חלקו בחברה למיקרוסופט תמורת 2.5 מיליארד דולר

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות