גיימספוט: "Star Wars Outlaws מרגיש בינוני למדי וכזה שיישכח"

ג'ורדן ראמי מאתר הגיימינג הפופולארי גיימספוט (Gamespot) העלה כתבה על ההתרשמות שלו מהמשחק הבא של יוביוספט (Ubisoft) בסדרת מלחמת הכוכבים – Star Wars Outlaws, בו הוא התנסה במהלך אירוע Summer Game Fest.

לטענתו הוא היה בהלם יותר מכולם מכך ש"מלחמת הכוכבים: פורעי החוק" לא ריגש אותו. הוא מודה כי הוא אוהב את מלחמת הכוכבים, וקיווה לקבל משחק חדש שבו אנחנו לא משחקים בתור עוד גיבור רגיש לכוח. אבל אחרי ששיחק בשלושה קטעים שונים של Outlaws ב-Summer Game Fest – שכל אחד מהם היה באורך של כ-15-20 דקות – הוא יצא משם מאוכזב.

שום דבר ב- Outlaws לא מרגיש רע; לעזאזל, רע היה טוב יותר ממה ששיחקתי, כי אז לפחות זה היה יכול להיות בלתי נשכח בדרך כלשהי. במקום זאת, Outlaws מרגיש בינוני למדי וכזה שיישכח. מה ששיחקתי מרגיש כמו שילוב של תכונות ומכניקות שונות שהושאלו ממשחקים אחרים שעושים את הדברים האלה טוב יותר, כל זאת תוך שהוא מתחזה למשחק מלחמת הכוכבים מבלי לגלם בפועל את הנושאים וקווי העלילה של מלחמת הכוכבים.

ג'ורדן ראמי, גיימספוט

גיבור חזק מדי – משחק קל מדי

האחיזה העיקרית שלו עם Outlaws המבוססת על שלושת החלקים שהתנסה בהם במשחק, היא שקיי ווס, הגיבורה הראשית של המשחק מרגישה יותר מדי חזקה. ייתכן שיוביוספט הגדירה את הקושי הקל ביותר עבור התצוגה המקדימה כדי לוודא שהעיתונאים יעברו כל אחד מהם בזמן, אבל אם זה לא המקרה אז Outlaws לטענתו, קל להחריד.

תמונה מתוך הטריילר החדש של Star Wars Outlaws
Star Wars Outlaws (תמונה: יוביסופט)

בהקשר הזה הוא מתאר משימת התגנבות שהוא לא היה צריך בכלל להתגנב כדי להשלים אותה, כי היה פשוט קל להרוג את כולם ולהמשיך הלאה.

חוסר הפגיעות (לכאורה) של קיי והכוחות האלוהיים נמשכו לאורך כל ההדגמה, בין אם זה היה לשרוד נפילות של שלוש קומות בקטעי הפלטפורמה או להיכנס לקרב אש וטנק עם פגיעות מרובות. מלבד שזה מספק הרגשה משעממת, זה מפריע באופן אקטיבי לאפיון של קיי כנוכלת ומבריחה מדופלמת.

ג'ורדן ראמי, גיימספוט

אם כבר, הוא היה רוצה לשחק בתור קיי שאמורה להרגיש יותר כמו האן סולו בטרילוגיית מלחמת הכוכבים המקורית – פגיע יותר וקשה יותר (לא כמו אלדן רינג כמובן)

הדמות ניקס (Nix) הרגישה מיותרת

לטענתו החוזק של קיי גם פוגם באחד מעמודי התווך של Outlaws, שהיא הדמות 'השותפה המקסימה' של קיי לפשע – ניקס (Nix). ניתן לצוות על ניקס לסייע לקיי במספר דרכים, כגון הסחת דעת של שומרים, הבאת נשק מחוץ להישג יד או פיצוץ רימון בכיסו של אויב. עם זאת, מאחר וקיי כל כך רב-תכליתית ומסוגלת לבצע הכל בעצמה, הוא מעולם לא השתמש בניקס, מה שמעורר את השאלה, למה היא בכלל חלק מהמשחק?.

למרות כל זאת, ראמי סיכם ואמר שמה שהוא שיחק ב-Summer Game Fest לא נראה בכלל כמו מה שהוצג במהלך Ubisoft Forward – שם הוא היה נראה יותר כמו משחק מלחמת הכוכבים על מבריחה שנאבקת לשרוד בעידן האימפריה הגלקטית. אותה מצגת גם הראתה כיצד קיי יכולה להשתמש בעצבנות שלה כדי ללמוד מיומנויות חדשות שיעזרו לה ועדיין להדגיש את החסרונות שלה כאדם בשר ודם, שעדיף לברוח ממצב מסוכן מאשר להישאר בסביבה.

סביר להניח שראמי יהיה זה שיכתוב את הביקורת הסופית למשחק, והתלונות האינדיבידואליות עם כל אחד מהקטעים בהם הוא התנסה, עשויה להדליק נורה אדומה ליוביסופט וגם למעריצי הסדרה שאולי צריכים להנמיך ציפיות.

Star Wars Outlaws ישוחרר ב-30 באוגוסט ל-PS5, Xbox Series X/S ולמחשב האישי.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות