מהשממה אל הדיגיטל: "פיוריוסה" תגיע לאפל TV ולאמזון פריים בשבוע הבא

חודש בלבד לאחר צאתו לאקרנים של סרטו האחרון של ג'ורג' מילר בסאגת מקס הזועם – "פיוריוסה: מסאגת מקס הזועם" (Furiosa: de la saga Mad Max) והוא כבר מקבל תאריכים להשקה דיגיטלית בערוצי הסרטרימינג, כך שמדובר באחת ההופעות הקצרות בקולנוע השנה.

הסרט החדש בכיכובם של אניה טיילור-ג'וי וכריס המסוורת' הוא סרט פעולה פוסט-אפוקליפטי המהווה ספין אוף וגם פריקוול לאירועי הסרט "מקס הזועם: כביש הזעם", בו גילמה במקור שרליז ת'רון את הלוחמת האייקונית.

לא מכר מספיק כרטיסים

למרות שהתקבל בזרועות פתוחות בקרב המבקרים והקהל שנתנו לו 90% ו-89% ב-Rotten Tomatoes בהתאמה, נראה שההתלהבות הזו לא תורגמה למכירת כרטיסים.

Furiosa: A Mad Max Saga יצא לבתי הקולנוע ב-24 במאי 2024 והרוויח רק 160.6 מיליון דולר בקופות העולמיות למרות תקציב ההפקה של 168 מיליון דולר, ירידה משמעותית מ-380.4 מיליון דולר שהרוויח קודמו ב-2015.

עם זאת, כל מי שחיכה מעט או התמהמה עם רכישת כרטיס, תהיה לכם כעת אפשרות ליהנות מהסרט מהבית עם שחרור דיגיטלי של האחים וורנר (Warner Bros), ויש לנו תאריכי יציאה דיגיטליים ופיזיים מאושרים.

Furiosa: A Mad Max Saga Digital תאריך יציאה:

"פיוריוסה: מסאגת מקס הזועם" (Furiosa: de la saga Mad Max) יהיה זמין בפלטפורמות שיורתי וידאו על פי דרישה החל מה-24 ביוני וכבר זמין להזמנה מראש ב-Prime Video, AppleTV+ ו-Fandango.

מקור: X

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות