דיווח: Forza Motorsport ישוחרר באוקטובר

חודש אוקטובר הולך ומסתמן כאחד החודשים הלוהטים של השנים האחרונות וסימולציית מירוצי המכוניות של מיקרוסופט צפויה להצטרף לחגיגה

מעריצי Forza Motorsport מחכים כבר די הרבה זמן לחדשות אודות המשחק הבא בזיכיון סימולציית המירוצים של מיקרוסופט. הסיבה לכך היא שהכותר הקודם, Forza Motorsport 7, שוחרר לפני כמעט 6 שנים, כשמעריצי Forza היו רגילים לקבל כותר אחת לשנתיים.

לפי שמועה חדשה שפורסמה על ידי published by Exputer (וזכתה לגיבוי של Rand al'Thor מהפודקאסט של Xbox Two) נראה שלמשחק, שמהווה ריבוט לסדרה, יש סוף סוף תאריך יציאה, וזה יקרה בדיוק ביום שלישי, 10 באוקטובר.

משחק המירוצים המתקדם ביותר

Turn 10, האולפן שמפתח את המשחק, תיאר אותו ככותר המירוצים המתקדם ביותר מבחינה טכנית שנוצר אי פעם. לפני כמה שנים, המנהל הקריאטיבי כריס אסאקי הסביר שהשיפורים הפיזיקליים מהמשחק הקודם לחדש היו משמעותיים כמו אלה שבין Forza Motorsport 4 ל- Forza Motorsport 7, מה שהצביע על קפיצת מדרגה קיצונית לסימולציה.

למשל, לדגם התנגשות הצמיגים החדש יש שמונה נקודות מגע עם המסלול, בעוד שבכותר הקודם הייתה רק נקודת מגע אחת. אסק גם חשף כי טמפרטורת המסלול מושפעת ממחזור היום/לילה הדינמי וממזג האוויר. חומר גומי דינמי עשוי להצטבר על מסלולים, אשר יהפכו לאט לאט דביקים.

מיקרוסופט כבר אישרה כי Forza Motorsport יציע למעלה מ-500 כלי רכב ו-800 שדרוגים. המסלולים יתקיימו ב-20 סביבות שונות עם פריסות שונות.

חודש אוקטובר הלוהט

חודש אוקטובר השנה (2023) הולך ומסתמן כאחד החודשים החזקים ביותר שידענו בשנים האחרונות, עם השקות של כמה מהמשחקים הגדולים של השנה. Assassin's Creed Mirage של יוביסופםט ב-12 באוקטובר, Lords of the Fallen של CI Games ב-13 באוקטובר, Alan Wake II של Remedy ב-17 באוקטובר, Marvel's Spider-Man 2 של Insomniac ב-20 באוקטובר. ריבוט ל- Alone in the Dark ב-25 באוקטובר, ו- Total War: Pharaoh של SEGA בתאריך כלשהו באוקטובר.

Forza Motorsport יהיה זמין למחשב האישי ול-Xbox Series S|X. שחקני Game Pass Ultimate יוכלו לשחק גם באמצעות הזרמת ענן. תאריך השחרור צפוי להיות מאושר מחר באופן רשמי במהלך Xbox Games Showcase.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות