פורטנייט x אווטאר: איך משיגים סקינים של Katara, Zuko ו-Toph

צמד מכופפי המים Katara ו-Zuko והמאסטר של כיפוף האדמה Toph מאווטאר עשו את דרכם לפורטנייט, וכך תשיגו אותם

שיתוף הפעולה האחרון Fornite x Avatar: The Last Airbender הגיע היום לחנות הפריטים עם תוכן מ-Avatar: The Last Air Bender. הסקינים החדשים נחשפו בסרטון שפורסם אתמול לחשבון ה-X הרשמי של Fortnite המציג את קטרה, טוף וזוקו.

שלוש הסקינים (תלבושות) של הדמויות המרכזיות מזיכיון אווטאר פורסמו ב-X הרשמי של טוויטר, והן כוללות כאמור את Katara, Zuko ו-Toph Beifong, יחד עם כמה פריטים נלווים.

שלישיית הדמויות החדשה מצטרפת לדמות מ-Avatar: The Legend of Korra, שהתלבושת שלה זמינה מאז 2 באפריל עם תוכן Battle Pass של פרק 5 עונה 2 יחד עם דמות המיתוס Waterbending. שיתוף הפעולה של Fornite x Avatar: The Last Airbender יימשך עד ה-3 במאי.

איך להשיג את הסקינים?

Katara skin – סקין של קטרה

KARATA סקין

ניתן להשיג את הסקין של Katara כחלק מחבילת ה- Katara מחנות הפריטים, או דרך הבאנדל של Zuko & Katara. הראשון עולה 2,000 V-Backs ומכיל את הפריטים הבאים:

  • סקין של קטרה – Katara skin 
  • בלינג גב ווטרסקין של קטרה – Waterskin back bling
  • מכוש מועדון שבט המים הדרומי –  Tribe Club pickaxe

Zuko skin – סקין של זוקו

סקין ZUKO

בדיוק כמו Katara, ניתן להשיג את Zuko דרך חנות הפריטים, כמו גם הבאנדל Zuko & Katara. אם שחקנים יבחרו לקנות את חבילת הסולו, היא תעלה 2,000 V-Backs ותכלול את הפריטים הבאים:

  • סקין של זוקו – Zuko skin
  • מכוש חרבות של זוקו – Broadswords pickaxe
  • בלינג גב הנדן של זוקו – Scabbard Back Bling

קחו בחשבון שהבאנדל Zuko ו-Katara מציע את התמורה הטובה ביותר, ומעניקה למעריצים הנחה של 20 אחוז על מה שהם ישלמו עבור כל אחת מהחבילות סולו. חשבון פשוט, במקום לשלם 4,000 V-Bucks עבור חבילת Zuko ו-Katara בנפרד, תוכלו לקבל את שניהם תמורת 3,200 V-Back בלבד עם כל הפריטים שצוינו למעלה.

Toph Skin – סקין של טוף

TOPH סקין

לצערנו אין באנדל או חבילה לשלושת הסקינים ביחד, כך שאין הנחה של מגה חבילה הכוללת את Toph. הדרך היחידה שניתן לרכוש את "טוף" היא כחלק מחבילת Toph Beifong, שמתקבלת מחנות הפריטים עבור 2,000 V-Backs. החבילה כוללת:

  • סקין טוף ביפונג – Toph Beifong skin
  • מכוש "פטישי מלחמה" – War Hammers pickaxe
  • חגורת רעם כדור הארץ אחורי בלינג – Earth Rumble Belt back bling

שחקני פרטנייט שמחפשים להשיג את כל שלושת הסקינים יאלצו להיפרד מ- 5,200 V-Bucks בסך הכל.

עוד באותו נושא:

בחדשות אחרות, אתמול הוכרז Fortnite x Coachella– קרוסאובר עם פסטיבל המוזיקה קואצ'לה שחוזר לפורטנייט והולך להכניס אתכם לאווירה של מוזיקה טובה.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות