המיתולוגיה היוונית מגיעה לפורטנייט

כוחות האולימפיה של פוסידון, זאוס, האדס ועוד דמויות מיתולוגיות מצטרפים לפרק 5 של עונה 2 בפורטנייט. בהמשך תגיע גם קורה מאווטאר

Epic Games הכריזה על הגעתו של פרק 5, עונה 2 לפורטנייט. עונה זו עוסקת בעיקר במיתולוגיה היוונית, הכוללת אלים כמו פוסידון, האדס וזאוס.

הפרק החדש במשחק הבאטל רויאל המצליח, משנה את פני האי שעבר שיפוץ בהתאם. התווסף הר האולימפוס, ותוכלו למצוא גם את העולם התחתון במערב האי.

אחת הדרכים להגיע ל"עולם התחתון" הממוקם במערב, היא באמצעות חציית הנהר בשער גרים (Grim Gate), שם מחכה כלב השמירה בעל שלושת הראשים סרברוס.

ברק הרעם של זאוס

כוחות האולימפיה (Olympian Powers) זמינים כעת לשחקני פורטנייט (Fortnite). ברק הרעם של זאוס (Thunderbolt of Zeus) מאפשר לכם להתרומם באוויר ולהשליך ברקים לעבר אויביכם, אך המפתחים ממליצים להשתמש בכוח הזה בזהירות, עקב מגבלה של שלוש טעינות והתקררות בין כל אחת מהן.

הברקים של זאוס פורטנייט

ניתן למצוא את הכוח הזה משוטט ברחבי האי או לקבל אותו על ידי הבסתו של זאוס עצמו.

הכנפיים של איקרוס

כוח אולימפי שני זמין הוא הכנפיים של איקרוס (The Thunderbolt of Zeus), המאפשרות לשחקנים לעוף ולצלול לתוך המטרות שלהם מלמעלה כלפי מטה. רק קחו בחשבון שטיסה ארוכה מדי תגרום לכנפיים של איקרוס להישרף, ונזק רב ירסק אותכם לאדמה. הכנפיים של איקרוס זמינות גם ככוח אקראי תוך כדי חקר האי.

"הבריח של זאוס (The Thunderbolt of Zeus) הוא לא המעצמה האולימפית היחידה. עם כנפי איקרוס (Wings of Icarus), תמריא דרך השמיים והפציץ את אויביך למטה! אבל היזהרו: עופו יותר מדי זמן והכנפיים שלכם יישרפו, ולקיחת נזק רב מדי עלולה להוביל לנחיתה בהתרסקות. מצא את הכוח המיתי הזה ברחבי האי!"

שלשלאות האדס

כוח אולימפי שלישי בשם שלשלאות האדס (Chains of Hades) יתווסף בהמשך העונה. אפיק לא סיפקה עדיין פרטים על כוח זה, אך נראה כי הוא יאפשר לשחקנים להשתמש בו בתור קרס.

ה-Myths and Mortals Battle Pass (זמין ב-950 V-Bucks) מאפשר לשחקני Fortnite לפתוח את הסקינים הבאים:

  • סרברוס (נפתח מיד)
  • אַפְרוֹדִיטָה
  • פוסידון
  • מדוזה
  • זאוס
  • ארטמיס
  • האדס

בהמשך העונה, אפיק צפויה להוסיף גם את קורה (Korra) מזיכיון אווטאר ל-Myths and Mortals Battle Pass. המפתחים שיתפו את כל הפרטים של העונה החדשה כאן.

נזכיר רק בהקשר של חברת אפיק גיימס, כי החברה תכננה להשיק מחדש את פורטנייט ל-iOS באירופה דרך חנות צד שלישי משלה. אולם, לפני מספר ימים חברת אפל סגרה את חשבון המפתחים שלה בטענה שהחנות והמפתחת "אינה אמינה" ולא עומדת בדרישות שלה. המשך יבוא…

הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות