הצצה ראשונה למצב הקמפיין של Delta Force החדש, המבוסס על הסרט "בלאק הוק דאון"

באנר TMS

אולפן המשחקים Team Jade השייך ל-Tencent שחרר טיזר קצר לקמפיין של 'דלתא פורס' הבא, משחק היריות הטקטי בגוף ראשון Delta Force: Hawk Ops.

המשחק צפוי להיחשף באירוע סטרימינג מיוחד המתוכנן ל-7 ביוני במסגרת פסטיבל הגיימינג של הקיץ (Summer Game Fest). בנוסף, יהיה ניתן לשחק בו במהלך ימי הפסטיבל מ-8 ביוני עד ה-10 ביוני.

הטיזר שלמעלה מתמקד במצב הקמפיין של 'Black Hawk Down', המבוסס על הסרט "בלאק הוק דאון" ומפותח עם Unreal Engine 5, מה שניכר ברמת הגרפיקה המרשימה.

עם זאת, מה שמוזר בכל הסיפור, זה שעבור שני המצבים האחרים הזמינים במשחק, הפיתוח נעשה על המנוע הקודם, Unreal Engine 4.

מצב PvP ומצב חילוץ PvE

שני המצבים האחרים המדוברים הם מצבי אונליין בהם תוכלו להתחרות עם צוות שלכם מול קבוצות אחרות או להצטרף לקבוצה ולהילחם נגד אויבי AI.

מצב PvP בקנה מידה גדול (PvP Mode – Havoc Warfare): התחרו כחלק מצוות גדול על מפות ענקיות, הכוללות שטחים אותנטיים וכוללת כלי רכב צבאיים, טנקים ומסוקים במלחמה גדולה.

מצב חילוץ PvE- פעולות סיכון (Extraction Mode – Hazard Operations): הצטרפו לקבוצה והתמודדו עם צוותים אחרים או שכירי חרב AI (בינה מלאכותית) בפעולות הסיכון הטקטית ביותר של ז'אנר החילוץ הפופולרי עד כה. אירועים אקראיים על פני מפות ענק ישאירו את השחקנים מעורבים, כמו גם בחירת משימות מאתגרות ממוקדות PvE כחלק מהחוויה.

האולפן Team Jade, שידוע בעבר בשם TiMi Studio Group, הוא האולפן שאחראי בין היתר על הבאת המשחקים Pokémon UNITE, Call of Duty: Mobile, Arena of Valor ועוד למכשירים הניידים. האולפן הודיע כי גרסת ה-PC של המשחק תזכה לתמיכה של DLSS 3.

Delta Force: Hawk Ops מתוכנן לצאת ה וחינמי למחשב, לקונסולות ולמובייל, אך מצב הקמפיין יהיה זמין רק במחשב ובקונסולות.

מקור

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

יופי של גרפיקה