סדרת משחקי היריות Delta Force חוזרת עם משחק חינמי לרוב הפלטפורמות

באנר TMS

המשחק Delta Force: Hawk Ops הוכרז באמצעות טיזר ראשון ויהווה ריבוט לסדרת משחקי היריות הטקטית

המפיצה Level Infinite והמפתחת TiMi Studio Group (שאתם בטח מכירים מ CoD: Mobile) הכריזו על Delta Force: Hawk Ops, אתחול טקטי מרובה משתתפים חינמי לסדרת Delta Force שמתכנן להגיע לכל המכשירים בערך, ל-PlayStation, Xbox, PC (Steam, Epic Games Store), iOS, ואנדרואיד.

פלטפורמות ספציפיות של פלייסטיישן ו-Xbox לא הוכרזו אבל זה בטח יתבהר בחשיפה המלאה שמתוכננת ל-Gamescom 2023: Opening Night Live ב-22 באוגוסט.

בראיון ל-IGN, המפיק שאדו גו אמר, "הצוות שלנו תמיד היה מעוניין ליצור משחקי יריות ריאליסטיים בנושא צבאי. כמפיק, משחק היריות הראשון שלי בגוף ראשון היה Delta Force, והוא השאיר עלי רושם מתמשך".

דלתא פורס זכורה בזכות התיאור המציאותי של לחימה בעולם הפתוח, רב משתתפים בקנה מידה גדול, שחקן מול שחקן, והצגתן של כוחות המבצעים המיוחדים של 'קצה החנית. גם היום, לתכונות האלה ממשיכים להיות כוח משיכה עצום ונשאר פוטנציאל לחדשנות נוספת. אנו מקווים להראות את האבולוציה של תכונות אלו, תוך המשך מורשתם של עמודי המשחק. זו הסיבה שהחלטנו לאתחל את הזיכיון של Delta Force. אנו גאים להמשיך את המסורת הזו וליצור עולם גדול, מסוכן ובלתי צפוי, שבו אתה צריך להשלים משימות שונות, להתמודד עם אתגרים ולהרוויח פרסים.

בנוגע לשמירה על המהות של המשחק המקורי של Delta Force עם אתחול מחדש זה, אמר גואו, "פיתחנו את קו העלילה הכולל נושאים מציאותיים, העסקנו שחקנים מהחיים האמיתיים לבניית דמויות, השתמשנו בפוטוגרמטריה ליצירת עולם תלת מימד, תפסנו תנועות טקטיות מאנשי מקצוע צבאיים, וביקש הדרכה מאנשי כוחות מיוחדים לשעבר כדי להבטיח נימה אותנטית של ריאליזם נחרץ ומקצועיות בתוך הנושא הצבאי".

יש גם קמפיין עלילתי וסצנות מולטי מהמשחק המקורי

מצב הקמפיין של המשחק מבוסס על הסרט Black Hawk Down, המאפשר לשחקנים לחוות את "הקרבות האותנטיים והמרגשים" מהסרט.

מעצבי המשחקים שלנו בחרו לבנות שדה קרב מרובה משתתפים שיוכל להכיל שחקן-מול-שחקן בקנה מידה גדול אפילו יותר מהמגבלה הקודמת של 32 שחקנים. כדי ליצור אווירה מפוארת של לחימה על הקרקע, הים והאוויר, תכננו מגוון שיטות למעורבות ומפות המשלבות מאפייני שטח מגוונים כגון הפרשי גבהים אנכיים ומערות, כמו גם מסלולי רכב שונים.

המולטי יכיל כלי רכב ייחודיים ומתקדמים טכנולוגית ששחקנים יכולים להשתמש בהם במשחק, כולל רכבי סער, מסוקים, כלי רכב משוריינים, סירות תקיפה, רכבי שטח, ג'יפים, טנדרים, מטוסי קרב ומזל"טים.

אתר הבית של המשחק


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות