סיפור הצלחה: Elden Ring הגיע למכירות של 16.6 מיליון יחידות

נכון לחודש יוני, אלדן רינג הוא המשחק הנמכר ביותר של FromSoftwar

האתר היפני GameBiz דיווח הלילה כי התוצאות הכספיות של Bandai Namco ברבעון הראשון של שנת הכספים המסתיימת ב-31 במרץ 2023, עלו ב-21.5% על בסיס שנה-על-שנה, בעיקר הודות למשחק הסופר מצליח של המפתחת FromSoftwar, אלדן רינג. הדוח כולל גם עדכון על מכירות Elden Ring, כשנכון לחודש יוני, מספר העותקים שנמכרו הגיע ל-16.6 מיליון יחידות. המשמעות היא שהמשחק מכר 3.2 מיליון יחידות ברבעון האחרון, שכן הדוח של מאי הציג מכירות של 13.4 מיליון יחידות.

אלדן רינג ממשיך להיות הצלחה עצומה עבור FromSoftware ו-Bandai Namco. למרות שיוצר המשחק היידטקה מיאזקי (Hidetaka Miyazaki) כבר עבר לפרויקט הבא שלו, צפויים לנו עוד עדכוני משחקים רבים (האחרון היה פאץ' 1.06 שהביא שיפורים במצב מרובי משתתפים ואיזון), כולל DLCs/הרחבות.

Elden Ring נחשב לאחת ההשקות המוצלחות של השנים האחרונות, עם ביקורות כמעט מושלמות, והמשחק אף עבר אופטימיזציה במיוחד להפעלה במצב Steam Deck Gaming במצב כף יד.

אלדן רינג – ביקורות מושלמות

הפיתוח של המשחק נמשך 5 שנים, והוא פרי שיתוף פעולה בין מעצב משחקי הוידאו היפני, היידטקה מיאזקי, לבין ג'ורג' ר.ר. מרטין, האיש שיצר את סדרת הספרים "A Song of Ice and Fire", סדרה שהפכה ללהיט "משחקי הכס". היידטקה חתום תחת חברת FromSoftware על כמה מסדרות משחקי התפקידים הגדולים של העשור האחרון, ביניהם, Demon's SoulsDark SoulsBloodborne, ו- Sekiro.

Elden Ring זמין כעת ל-Xbox Series X | SXbox OnePS4PS5  וגם למחשב האישי (PC) –דרישות מערכת כאן.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות