גישה מוקדמת למשחק האסטרטגיה Civilization: Eras & Allies החלה

Civilization: Eras & Allies, כותר האסטרטגיה בזמן אמת של 2K Game נכנס לשלב הגישה המוקדמת עבור אנדרואיד בפיליפינים

משחק האסרטגיה בזמן אמת (RTS), Civilization: Eras & Allies אשר נקרא בעבר Conquests & Alliances: 4X RTS הוא משחק בניית ערים שיתופי אסטרטגי שזמין כעת עבור מכשירי אנדרואיד בגישה מוקדמת בפיליפינים.

המשחק פותח על ידי 2K Games, חברת משחקי וידאו האמריקאית הידועה בעיקר בפיתוח משחקי ספורט פופולריים כמו WWE ו-NBA 2K (ושמועות גם על FIFA 2K) יחד עם סדרת האסטרטגיה המצליחה Civilization.

בניית האימפריה הגדולה ביותר וכיבוש אחרים

כמו במשחקים דומים בז'אנר, עליכם לבנות אימפריה עם אחד מהמנהיגים הגדולים הרבים כבעל ברית נגד האימפריה של המנהיגים הגדולים האחרים.

האימפריה של השחקן היא הדגש העיקרי של המשחק כאשר הוא סולל את דרכו לעבר תהילת עולם שתירשם בהיסטוריה. שחקנים יכולים לקבל את התפקיד של מנהיג אגדי, כמו סוּן דְזְה, האסטרטג הסיני האגדי או יוליוס קיסר, הדיקטטור הרומאי ורבים אחרים לנהל בחכמה את האימפריות שלהם לתפארת ועולמים.

כיאה לז'אנר האסטרטגיה, שחקנים צריכים לאסוף משאבים, לבנות נתיבי סחר, לבנות הגנות חיוניות ולייצר צבאות חזקים, כי אין דרך אחרת להגן על העיר שלכם מפני התקפות של תרבויות יריבות.

Civilization: Eras & Allies
Civilization: Eras & Allies – למעלה מ-100 דמויות ומנהיגים היסטוריים

בנוסף, תעסקו גם במזימות פוליטיות ובלוחמה אסטרטגית כדי להערים על האויבים. ובמילים אחרות- צור לעצמך שם ברחבי האימפריה לפני שתוכל לטעון שאתה הקיסר הגדול ביותר עלי אדמות.

Civilization: Eras & Allies יהיה משחק חינמי עם רכישות בתוך האפליקציה. נכון לעכשיו, המשחק זמין בפלטפורמות אנדרואיד בפיליפינים, דרך חנות Google Play וצפוי להגיע לשווקים נוספים בהמשך. אין כרגע מידע לגבי שחרורו עבור מכשירי iOS, כך שנצטרך לחכות לעדכונים בהמשך.

אתר המשחק הרשמי


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות