משחק ההיאבקות WWE 2K24 הוכרז ויגיע במרץ

מוכנים לחגיגות הרסלמניה? 2K הכריזה על WWE 2K24 לשחרור מרץ, רוסטר של 200 מתאבקים ויככבו על העטיפה קודי רודס, ביאנקה בלאייר וריאה ריפלי

WWE 2K24 יגיע אלינו בחגיגות יום השנה ה-40 של רסלמניה, ו-2K חשפה גם מהדורה מיוחדת של המשחק שתחגוג את האירוע. למהדורות השונות יש תאריכי יציאה נפרדים, כאשר המהדורות המיוחדות יהיו זמינות 3 ימים לפני ההשקה ב-8 במרץ.

על האריזה של המהדורה הסטנדרטית יככב קודי רודס, אלוף הזוגות של Raw, בעוד שבעטיפה של מהדורת הדלוקס יש את ביאנקה בלאייר (Bianca Belair), המתאבקת האמריקאית וריאה ריפלי (Rhea Ripley) המתאבקת האוסטרלית. מה שאומר, שזו הפעם הראשונה בהיסטוריה ששתי נשים חולקות עטיפה של WWE 2K. המהדורה המיוחדת של Forty Years of WrestleMania של המשחק מציגה רשימה של כמה מהמתאבקים המפורסמים ביותר של WWE, כולל דוויין "דה רוק" ג'ונסון וג'ון סינה.

מצבים חדשים ולמעלה מ-200 מתאבקים

ל-WWE 2K24 יהיה יוצר דמויות מורחב לעיצוב מתאבקים וכניסות מותאמות אישית, כמו גם "תמיכה חדשה לגמרי" להכנת שופטים ושלטים מותאמים אישית. מתאבקים אחרים הזמינים למשחק כוללים את The Undertaker ו-"Stone Cold" סטיב אוסטין, יחד עם אלו שעל שערי המשחק, ובסך הכל מדובר על רוסטר די משוגע של למעלה מ-200 כוכבים זמינים לבחירה.

המשחק כולל ארבעה סוגי משחקים חדשים: שופט אורח מיוחד, משחק אמבולנס, משחק ארס ומשחק כפפות (Special Guest Referee, Ambulance Match, Casket Match, ו- Gauntlet Match). מצבים אלה יהיו זמינים לצד סוגי התאמה רגילים, סימולציית ניהול מותג MyGM, מצב בניית צוות MyFaction ומצב הקריירה MyRise עם שני קמפיינים.

כדי לחגוג את יום השנה ה-40 לאירוע האייקוני רסלמניה, שחקנים יוכלו לחוות את "הרגעים האייקוניים ביותר בהיסטוריה של רסלמניה" ב-2K Showcase…of the Immortals. מצב זה "משנה את המשחק בצורה חלקה לצילומי חי-אקשן וחוזר חלילה" ויהיה לו תוכן שניתן לנעילה כדי להוסיף ערך שידור חוזר.

מהדורות דלוקס ומהדורת "40 שנה לרסלמניה"

גרסאות הדור הקודם של הגרסה הרגילה יעלו 60 דולר, בעוד שגרסת המחשב, PS5 ו-Xbox Series X/S יעלו 70 דולר. גרסה דיגיטלית חוצת דורות של המשחק תהיה זמינה גם היא תמורת 70 דולר. הגרסה הסטנדרטית יוצאת ב-8 במרץ.

גרסת הדלוקס של המשחק תעלה 100 דולר והיא כוללת כרטיס עונתי לכל חמש חבילות ה-DLC שלאחר ההשקה, תלבושות אלטרנטיביות לבלאייר וריפלי. מהדורת "40 שנה לרסלמניה (Forty Years of WrestleMania) תעלה 120 דולר, ובנוסף לתוכן של גרסת הדלוקס של המשחק, היא תכלול עוד תלבושות אלטרנטיביות למתאבקים אחרים ופתיחה מיידית של כל המתאבקים שניתן לשחק ב-Showcase.


WWE 2K24 ישוחרר ב- 8 למרץ למחשב האישי, PS4, PS5, Xbox One ו-Xbox Series X/S. מהדורות ה-Deluxe ו-Forty Years of WrestleMania של המשחק ישוחררו 3 ימים לפני ההשקה, ב-5 במרץ.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות