הגנת Denuvo הוסרה מ-The Callisto Protocol, וגיימרים מדווחים על שיפור בביצועים

למי שרצה הוכחה שהתוכנה המשמשת להגנה של משחקים כנגד פיראטיות, מכבידה על הביצועים שלהם, "פרוטוקול קליסטו" מוכיח זאת

בשבוע החולף הסירה חברת קראפטון (Krafton) את Denuvo מגרסת המחשב של המשחק The Callisto Protocol. השינוי הזה מגיע הודות לעדכון לא מוצהר למשחק. באופן מוזר, קראפטון גם לא פרסמה שום הערות עדכון עבור תיקון המשחק שלה כך שבאופן רשמי, העדכון האחרון של המשחק היה ב-21 בדצמבר 2023.

Denuvo היא טכנולוגיה די שנויה במחלוקת שנועדה למנוע פיראטיות של משחקי מחשב באמצעות התקנת DRM. בעוד שמניעת פיראטיות היא דבר חיובי עבור מפתחים, נמצא כי הטכנולוגיה של Denuvo משפיעה לרעה על ביצועי המשחקים.

בנוסף לירידה בביצועים, זה גם מפריע למודרים של משחקים רבים, לפתח מודים לקהילה. איך שלא נסתכל על זה, רוב שחקני המחשב מביעים סלידה מיידית לשמע המילה Denuvo. התוכנה יודעת לעזור לחברות המשחקים לייצר יותר הכנסות, אך לגיימרים היא פוגעת בביצועים ומונעת מהם מודים נפלאים.

ניצנים ראשונים של שינוי מתחילים להיטמע לאט לאט, כך, בחודשים האחרונים, Denuvo הוסרה מהמשחק-DOOM: Eternal במחשב האישי ומוקדם יותר השנה הוסרה גם מ-Resident Evil: Village.

כעת, משתמש בפורום OC3D דיווח כי קצבי הפריימים יציבים יותר The Callisto Protocol בעקבות התיקון להסרת ה-DRM של המשחק. גיימרים אחרים הדהדו את הטענות הללו ברחבי אינטרנט, אם כי איננו יכולים לאשר את הטענות הללו בגלל היעדר נתוני ביצועים מעודכנים עבור כותר זה ובכלל השוואה מול ביצועים קודמים.

עוד באותו נושא:

האתר DSO Gaming דיווח כי העדכון האחרון של The Callisto Protocol העלה את קצבי הפריימים המינימליים שלהם ב-22%. זה די והותר כדי לגרום לכל משחק להיראות חלק יותר במחשב.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות