זה רשמי: Resident Evil 9 נמצא בפיתוח

במהלך האירוע אתמול של קאפקום (Capcom) – CAPCOM NEXT, בו היא חשפה את המאפיינים העיקריים של Dead Rising Deluxe Remaster, הסטודיו גם אישר רשמית את קיומו של משחק ההמשך Resident Evil 9 שיהיה הפרק המרכזי הבא בזיכיון האימה הישרדות Resident Evil.

האירוע אתמול היה מיועד בעיקר לתת פוקוס להשקה של Resident Evil 7 לאייפון 15 Pro, iPhone 15 Pro Max של אפל ולכל אייפד ומק עם שבב M1 ואילך.

הסיבה שהכרזה על קיומו של Resident Evil 9 הייתה קשורה לחלון הראווה הזה של Resident Evil 7 היא פשוטה למדי: הפרק הבא ב-IP של החברה מובל על ידי קושי נאקנישי, שביים את המשחק הראשון בסדרה לעבור מתצוגת גוף שלישי לראשון. נאקנישי אמר:

אנחנו יוצרים Resident Evil חדש. זה היה ממש קשה להבין מה לעשות אחרי 7, אבל מצאתי את זה, ולמען האמת, זה מרגיש משמעותי. אני לא יכול לחלוק פרטים עדיין, אבל אני מקווה שאתם מתרגשים לקראת היום שאוכל (לשתף).

קושי נקאנישי, קאפקום

יש לציין כי קאפקום אישרה את קיומו של המשחק הבא בסדרה, אך היא לא הכריזה רשמית על Resident Evil 9, כלומר, שמו של המשחק הבא בסדרה לא ייקרא בהכרח כך. כמו במקרה של Resident Evil Village, שהוא למעשה Resident Evil 8, החברה עשויה לבחור שם לכותר שהוא לא בהכרח מספר.

אפשרות הגיונית לחשיפה הרשמית של Resident Evil 9 יכולה להיות מופע המשחקים של טוקיו הקרוב, המתוכנן להתקיים ב- Makuhari Messe בין ה-26 ל-29 בספטמבר. אם לא שם, ייתכן שהמשחק יישמר לתוכניות מאוחרות יותר, כגון The Game Awards 2024.

דיווח אחרון מהמדליף @PRE_Alarabiya, טוען כי ליאון קנדי, הגיבור הראשי במשחקים Resident Evil 2 ו-Resident Evil 4 במיוחד, יהיה הכוכב הראשי של RE9. אירועי הסיפור יתרחשו בקיץ 2025, מה שאומר שגילו של ליאון יהיה בן 48 באותה העת. האזור בו תתרחש העלילה יהיה דרום מזרח אסיה, אך זה עשוי להשתנות עם חלוף האירועים. שמועות קודמות טוענות כי RE9 עשוי להיות כותר בעולם פתוח (למחצה).

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות