הזומבים של Dead Rising המקורי חוזרים בגרסת רימסטר דלוקס

קאפקום (Capcom) הכריזה על Dead Rising Deluxe Remaster גרסה חדשה של משחק הזומבים שלה ל-Xbox 360, שיגיע לפלטפורמות הדור הנוכחי.

המשחק נחשף באמצעות טריילר טיזר, הניתן לצפייה למטה ובו נכתב כי הוא "מגיע לדור החדש של פלטפורמות", ושהגרסה החדשה היא "מהדורה מעודכנת עם מראה חדש לגמרי."

בטריילר, ניתן להתרשם מסצנת הפתיחה של המשחק, עם הגיבור פרנק ווסט על המסוק מעל קניון Willamette. בעוד שהוויזואליה קיבלה שדרוג, שינוי נוסף כפי שנראה הוא שהשחקן המדובב T.J. רוטולו אינו חוזר על תפקידו כצלם העיתונות קוטל זומבים, יש מדובב חדש.

Dead Rising המקורי, כמו Resident Evil המקורי, שאב השראה מסרטי הזומבים של ג'ורג' א. רומרו, במיוחד Dawn of the Dead. המשחק פותח על ידי קאפקום יפן (Capcom Japan) והופק על ידי קייג'י אינאפונה, מעצב אייקוני שחתום על "מגה מן" ו"סטריט פייטר" ושוחרר בשנת 2006. הוא קיבל גרסת HD עבור פלטפורמות מודרניות בשנת 2016. תקציר העלילה:

במשחק מככב הגיבור פרנק ווסט, צלם עיתונות שנלכד בקניון שורץ זומבים בעיירה הבדיונית Willamette, קולורדו. ווסט פוסע לעיירה הקטנה שורצת הזומבים ויש לו שלושה ימים לקבל את הסקופ הגדול ולפענח את הסיבה שגרמה להתפרצות.

הסדרה הייתה ידועה גם בזכות המשחקיות שלה בסגנון ארגז החול, שבה אתה יכול להשתמש כמעט בכל דבר כנשק כדי להדוף את הזומבים.

Dead Rising קיבל מספר כותרי המשך, הראשון שבהם פותח על ידי Blue Castle Games שנרכש ושמו שונה ל-Capcom Vancouver ב-2010 בעקבות השלמת Dead Rising 2.

Capcom Vancouver פיתחה גם את Dead Rising 2: Off the Record מ-2011, את Dead Rising 3 מ-2013, שהופץ על ידי מיקרוסופט ככותר השקה של Xbox One, ואת Dead Rising 4 מ-2016. בשנת 2018 הודיעה קאפקום על סגירתו של האולפן Capcom Vancouver.

הזיכיון Dead Rising מכרה 16 ​​מיליון יחידות נכון למרץ 2024. אין עדיין תאריך יציאה לגרסה החדשה.

מקור: VGC

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות