שיפור חד בביצועים: MSI Claw זוכה לעדכוני ביוס ודרייבר חדשים

ה-MSI Claw הושקה בישראל בחודש שעבר, בניסיון להתחרות עם שני שחקנים עיקריים בשוק, אסוס ווואלב. עד כה, קשה להגיד אם היא כבשה את השוק, כי אין לנו באמת נתונים, אבל מהשיח עם קהילות הגיימרים בארץ, היא ניצבת כאלטרנטיבה לא רעה בכלל ל-Rog Ally.

הכניסה של MSI לשוק הקונסולות לכף היד, הוא הגיוני בסך הכל עבור החברה ונועד למצב אותה בחוד החנית של ענקיות חומרה בשוק הגיימינג, בדיוק כמו אסוס.

להבדיל מכל החברות שבאו אחרי סופת ההוריקן של ה-Steam Deck, ועשו שימוש בשבבים של AMD, בחברת MSI בחרו ללכת דווקא עם ענקית שבבים אחרת, אינטל. אם נרצה לקבל מבט מרוכז על השוק בעין טכנית, התמונה הבאה תעשה לכם קצת סדר בראש:

טבלת השוואות בין הקונסולות הניידות msi claw vs rog ally vs legion go vs steam deck מפרט טכני ורכיבים
השוואה בין Msi Claw | Rog Ally | Legion Go | Steam Deck (תמונה: VideoCardz)

באשר לביצועים מול המכשיר של אסוס, MSI הצהירה טרם ההשקה שלקונסולה ניידת לוקח קצת זמן להגיע לביצועי שיא, וכנראה שהיא יודעת מה שהיא אומרת. בהשקה, כפי שניתן לראות בתמונה הבאה, ידה של אסוס הייתה על העליונה עם ביצועים עדיפים על ה-Claw.

סיכום מבחני ביצועים בין הקונסולה הניידת של אסוס לבין זו של MSI במגוון משחקים
Msi Claw מול Rog Ally – מחני ביצועים בהשקה (תמונה: VideoCardz)

בוסט לביצועים

כעת, מודיעה MSI כי היא השלימה פיתוח של מנהלי התקנים חדשים ועדכוני BIOS ל-Claw , ומערכת המשחקים הניידת שלה השתפרה מאוד, כאשר היא מתגאה בשיפור ביצועים של עד 150 אחוז.

ה-BIOS החדש E1T41IMS.106 (המכונה 106) ומנהל התקן GPU 31.0.101.5445 (המכונה 5445) עבור MSI Claw שיפרו משמעותית את ביצועי המשחקים בהתאם לבדיקות הפנימיות של MSI (הורדה מכאן).

השיפור המדובר של 150% הוא של משחק אחד, “7Days to Die”, משחק ההישרדות הפופולרי. לעומתו, משחקים כמו Monster Hunter World ו-Cyberpunk 2077 רואים שיפור משמעותי בביצועים של למעלה מ-50 אחוז, שזה יפה בהחלט וכבר משפר את התמונה כאן מעל.

בתמונה הבאה, אותה סיפקה MSI, תוכלו להתרשם מהשיפור בביצועים במגוון רחב של משחקים, על פי בדיקות פנימיות עם ה-BIOS ומנהלי ההתקן העדכניים ביותר שלה:

גרף מבחני ביצועים ל-MSI Claw אחרי הדרייברים החדשים
שיפור חד: גרף ביצועים ל-MSI Claw לפני ואחרי הדרייברים החדשים (תמונה: MSI)

לסיכום, אם יש לכם MSI Claw, מומלץ שתעדכנו ל-BIOS העדכני ביותר ומנהלי ההתקן הגרפיים העדכניים ביותר של Intel Arc. לאחר התקנת BIOS 106, תוכל לבצע עדכוני BIOS עתידיים מתוך Windows, ללא צורך בכונן USB או בתחנת עגינה.

זה יקל על כל תהליך העדכון עבור כל המשתמשים, במיוחד אלה שאינם בקיאים היטב בהתעסקות במחשב ודרייברים.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות