יוטיובר הצליח להפעיל את "RDR 2" במכשיר ה-Redmagic 9 Pro שלו, אבל זה בקושי שחיק

יוטיובר בשם Serg Pavlov הצליח להריץ את Red Dead Redemption 2 בטלפון הגיימינג שלו-Redmagic 9 Pro. מדובר במכשיר אנדרואיד עם המעבד החזק ביותר המבוסס על ערכת השבבים Snapdragon 8 Gen 3, אך הגרסה הלא רשמית של המשחק, גדולה עליו.

פבלוב הצליח להפעיל את המשחק עם אמולטור בשם Mobox שבו השתמש בעבר כדי להפעיל מספר רב של משחקי מחשב אחרים כמו GTA IV, שרץ בצורה מפתיעה לטובה במכשיר Snapdragon 8 Gen 3.

עם זאת, הניסיון עם משחק מתקדם יותר גרפית של רוקסטאר, כמו Red Dead Redemption 2 הביא לחוויה לא הכי כיפית.

לא מגיע ל 30fps, גם לא ל-20

בעוד שסמארטפון האנדרואיד המתקדם והמיועד לגיימינג הצליח להריץ את המשחק, קצב הפריימים לא היה יציב בעליל. רוב הזמן זה היה מתחת ל-10fps, מה שאומר שהמשחק לא שחיק כמו בקונסולה או בקונסולה ניידת, ומה גם שהוא חווה באגים מוזרים בטקסטורות של המשחק.

ובכל זאת, העובדה שהרד מג'יק 9 פרו הצליח להריץ את המשחק המלא עם האמולטור מרשימה למדי. אם כי, פבלוב נאלץ להשתמש בקירור חיצוני כדי לשמור על טמפרטורה נמוכה של המכשיר.

אין זה אומר שמבחינה טכנית, ה-Redmagic 9 Pro לא מסוגל להריץ את RDR2, כי הוא יכול. אלא שבהפעלת משחק באמולטור, שלא פותח ספציפית למכשיר מסוים, המכשיר מוגבל מראש לביצועים חלשים יותר מהפוטנציאל שלו.

אם דגמי האייפון החדשים (אייפון 15 פרו / מקס), מצליחים להריץ כותרי AAA כמו Death Stranding ו-Resident Evil Village בצורה חלקה זה הודות לתמיכה הרשמית ממפתחי המשחקים.

אפרופו אפל ואמולטורים, ענקית הטכנולוגיה הודיעה בסוף שבוע האחרון כי היא משחררת את מגבלות האפסטור שלה ופותחת את השוק לאמולטורים של משחקי רטרו.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
notebookcheck
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות