ה-Red Magic 9 Pro יגיע עם טעינה של 165w

חברת נוביה חשפה את העיצוב של טלפון הגיימינג הבא של החברה, מפרט טכני והרבה יותר RGB וטעינה סופר מהירה

טלפון הגיימינג Red Magic 9 Pro יגיע ב-23 בנובמבר, ואנחנו כבר יודעים שהמכשיר החדש יהיה בעל מסך שטוח מלפנים וגב שטוח מאחור.

היום נחשף העיצוב המלא של סמארטפון הגיימינג של nubia שצפוי להגיע עם ערכת השבבים החדשה Snapdragon 8 Gen 3 (שהושקה לראשונה במכשירי הדגל החדשים של שיואמי עם סדרה 14) ויותר RGB.

המכשיר יגיע עם מסך בגודל 6.8 אינץ' עם קצב רענון של 120Hz. ה-9 Pro צפוי להיות מצויד במצלמה אחורית של 50MP GN5 OIS ו-50MP JN1, יחד עם מצלמה מתחת לתצוגה בחזית כך שהמסך שלכם יהיה נקי לגמרי ממגרעת. לגבי סוללה, ה-Red Magic 9 Pro יגיע עם סוללה גדולה של 6500mAh התומכת בטעינה מהירה של 165W ( כ 16 דקות בלבד לטעינה מלאה של 100%).

פרטים נוספים על הסמארטפון צפויים לעלות לקראת השקתו. בסך הכל מדובר בעיצוב כולל של אסתטיקה הרגילה של המותג Red Magic, ונראה די דומה לרדמג'יק 8s.

תאורת RGB מקבלת כאן עוד דחיפה וב-Red Magic שמה החברה כמה נורות כאלו במאוורר, מאחורי המספר "09" ואפילו בטריגרים הרגישים לכתף המכשיר.

בנוסף למצלמה הראשית, וכפי שניתן להתרשם מהתמונות, ה-Red Magic 9 Pro יציע מצלמה מתחת לתצוגה לדור חמישי ברציפות. פרטים נוספים אמורים להגיע בקרוב, שכן יש שמונה ימים עד לחשיפה הרשמית, המתוכננת להתקיים בסין.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות