היכונו לבטא של משחק "הנוקמים" בחודש הבא

פרסומת

משחק "הנוקמים" ("Marvel's Avengers") מתקדם ביותר, וכבר בחודש הבא תוכלו להתנסות בו בשלב הבטא. ראשונים לניסוי: שחקני ה-PS4

באמצע 2017, דיווחנו על שיתוף פעולה נדיר בין Square Enix ו-Marvel ועל כך שהשתיים מתאחדות לצורך פיתוח משחק גיבורי על חדש. המשחק בשמו הרשמי "Marvel's Avengers", נחשף לראשונה בתערוכת E3 2019 ועל הפיתוח יהיו אחראיות Eidos Montreal ו-Crystal Dynamics (סדרות Deus Ex ו-Tomb Raider).

סקוואר-אניקס חשפה השבוע את מועדי הבטא של המשחק "Marvel's Avengers"( "הנוקמים") ונראה כי קרוב אלינו מתמיד. אך לפני הבטא, החברה מתכוונת להעביר שידור מיוחד של Marvel's Avengers War Table Digital Stream באמצעות הערוץ הרשמי של  PlayAvengers.com. שידור זה יתקיים ב-29 ביולי, ובו היא מתכוונת לחשוף מידע רב על הקונספט, ובעיקר תצלול אל תוך התוכן של המשחק.

בחודש שעבר (24 ביוני) אירע השידור הראשון בו נחשפנו לגיימפליי חדש של תו'ר, פרטים על הנבל המרכזי של המשחק, MODOK, ומידע חדש לגמרי על War Zones, משימות מבוססות הצוות של המשחק. ראינו גם איך הצוות עובד ביחד:

מועדי הבטא למשחק "הנוקמים"

ראשונים בעלי ה-PS4

תוכנית הבטא ל"הנוקמים של מארוול" מתחילה ב- 7 באוגוסט באופן בלעדי לבעלי פלייסטיישן 4 שהזמינו מראש את המשחק והיא תהיה זמינה עד ה -9 באוגוסט. ב- 14 באוגוסט, הבטא תיפתח לכל בעלי פלייסטיישן 4 ותפעל עד 16 באוגוסט.

למי שאין לו PS4, הבטא תהיה זמינה לכל מי שהזמין מראש את המשחק ב- Xbox One ובמחשב האישי. הבטא במקרה הזה תתחיל ב -14 באוגוסט ותימשך עד ה- 16 באוגוסט.

 

לבסוף, ב -21 באוגוסט, תוכנית הבטא תהיה פתוחה לכל נגני PlayStation 4, Xbox One ו- PC ותתקיים עד ה 23 באוגוסט.

*ההתנסות בשלב הבטא מחייבת להירשם כחברים ב-Square Enix. כל מי שיעשה זאת, יקבל במשחק המלא תג של תו'ר.

משחק "הנוקמים" ישוחרר ב-4 לספטמבר עבור ה- PC, PlayStation 4, Xbox One וגם ל-Stadia. בסוף השנה הוא ישוחרר גם ל-PS5 עם השקת הקונסולה.


 

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות