לוחמי חי"ר, התפקדו: משחק היריות 'World War 3' עובר למודל חינמי ואתם כבר יכולים לנסות אותו בבטא שנפתחה לכולם

WW3, משחק היריות מגוף ראשון הופך לחינמי ויש לכם הזדמנות כבר לנסות אותו בבטא הפתוחה

World War 3 (מלחמת העולם השלישית), ובקיצור WW3, הוא משחק יריות מגוף ראשון (FPS) טקטי מרובה משתתפים ומתנהל על רקע סכסוך גלובלי מודרני בעשור השלישי של המאה ה-21, שיפגיש אתכם במקומות אמיתיים כמו ורשה, ברלין ומוסקבה.

המשחק הוכרז ב-2018 על ידי חברת הפיתוח הפולנית The Farm 51, זו שאחראית על משחקי ה-FPS המעניינים NecroVisioN, ומאז הוא עבר כברת דרך ארוכה, עם בטא סגורה בנובמבר שנה שעברה, עד שלבסוף הוחלט להפוך אותו לחינמי לכולם עם אופציה לרכישה של חבילת סטרטר (YEAR 1 | Starter Pack) במחיר נמוך (48 שקלים).

תוכלו להתאים אישית את הקלאס שלכם מארסנל נשקים ענק, לעשות שימוש בכלי רכב, גאדג'טים ומזל"טים, להיכנס לקרבות חי"ר מאסיביים של 64 שחקנים, ובקיצור, אם חיפשתם חווייה כמו באטלפילד אבל רק בחינם, הגעתם למקום הנכון.

מצב Warzone וגם באטל רויאל

בנוסף למשחק PvP אינטנסיבי וגרפיקה ריאליסטית עדכנית, WW3 משמש גם כמקור לרעיונות חדשים לז'אנר משחקי היריות המקוונים (מולטי). מפתחי המשחק הטמיעו מנגנונים חדשניים הקשורים לאינטראקציה בין שחקנים, מונטיזציה, עבודת צוות ותכנון אסטרטגי. המשחק יציע גם פתרונות רבים המושפעים מלוחמה אמיתית, ומתעשיית הנשק המודרנית – דבר שלא תמצאו בשום משחק בז'אנר בימינו (Arma למשל, היה כזה).

בהמשך מובטח מצב משחק בשם Warzone הכולל קרבות נשק משולבים בקנה מידה גדול עם חיל רגלים, כלי רכב משוריינים ומזל"טים; מצב ה-Recon שלו יכלול גישה רעננה לז'אנר Battle Royale.

משחק צוות חזק, כוחות מזוינים לאומיים, מיקומים אמיתיים, מערכת התאמה אישית מגוונת, כולם תורמים לאותנטיות של חווית הלחימה המודרנית מוגברת על ידי אלמנטים חיוניים אחרים כגון מערכת בליסטית חזקה, שריון מתקדם וכלי נשק הלקוחים מהעולם הצבאי האמיתי. WW3, שהופק בשיתוף עם מרכזי מו"פ ויועצים צבאיים, מציג את ההשלכות של כל קרב בהקשר של מסע מלחמה עולמי על מפת מלחמה אסטרטגית.

WW3- משחק יריות חינמי מגוף ראשון

בדומה ליוצרת משחקי סדרת משחקי Arma (למעט עניין המאסר המפורסם), גם חברת The Farm 51 משתפת פעולה עם ארגונים צבאיים בתחום סימולטורי לחימה ואימונים מתקדמים המשפרים את היכולות והיעילות של החיילים בשדה הקרב, תוך מזעור עלויות האימון.

הורדה בחינם של המשחק WW3 OPEN BETA

(ההורדה בסטים היא של לאנצ'ר שדרכו תורידו את המשחק, ששוקל 66 ג'יגה)

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות