צפו בחמש הדקות הראשונות של "השוטר מבוורלי הילס: אקסל פולי"

אדי מרפי חוזר לתפקיד האייקוני שלו ב"השוטר מבוורלי הילס: אקסל פולי" (Beverly Hills Cop: Axel F) וזה ישודר בנטפליקס (Netflix) בעוד יומיים, ב-3 ביולי, אבל אתם יכולים כבר להנות מ-5 הדקות הראשונות של הסרט החדש, מכאן.

כמו סרטי השוטר מבוורלי הילס הקודמים, אקסל F מתחיל ברחובות דטרויט, עיר הולדתו של אקסל. הפעם, הבלש שפעם היה קשוח קצת השתנה. "למרות שזה סרט המשך, אני כבר לא כזה בן 22", אמר מרפי לנטפליקס. "היו לי כל החיים האחרים האלה ולכן אני יכול לפעול כך. אקסל בגיל 22 ואקסל בגיל 63? הוא אדם אחר לגמרי".

אבל הוא לא כל כך שונה. בדקות הראשונות, אנחנו מקבלים הצצה לאותו אקסל מבוגר אמנם- אך צועק לאנשים ברחובות דטרויט, מתגרה בשוטר זוטר יותר, וכמובן, גורם למעט מהומה בעבודה.

"אתה סוג של הסיבה שנכנסתי לעבודה משטרתית מלכתחילה", אומר לו עמיתו של אקסל בסוף הקליפ. הוא נרגש לראות איתו משחק הוקי – אבל קצת מופתע כשהוא מבין שאקסל באמת כאן כדי לחקור שוד אפשרי. בדיוק כמונו, הוא נשאב להרפתקה נוספת של השוטר בבוורלי הילס.

טיילור פייג', המגלמת את בתו של אקסל ג'יין טוענת כי לחלוק את המסך עם מרפי היא הגשמת חלום. "לראות איך הוא היה מקבל דף ועושה תזוזות ומאלתר, זו מיומנות מאוד מיוחדת, בתהליך, אתה חושב, 'מה שקראתי היה מצחיק', אבל הוא שיפר את זה."

אדי מרפי

עבור ג'וזף גורדון-לויט, המגלם את איש הקשר BHPD החדש של אקסל בובי אבוט, ההזדמנות הגיעה עם שיר נושא משלה. "כשההצעה הזו הגיעה אליי, החיוך הגדול ביותר עלה על פניי, והדבר הראשון שעשיתי היה להתחיל לשיר 'אקסל פ'", אמר גורדון-לויט. "אני זוכר שאחי לימד אותי לנגן על פסנתר. עכשיו אני מראה לבן שלי איך לשחק בזה".

מרפי מבין. "זה כמו שיש לך נושא ג'יימס בונד משלך", אמר על הרצועה האינסטרומנטלית האלקטרונית הקלאסית של הסרט המקורי. "ברגע שאנשים שומעים את זה, הם יודעים ממה זה נובע. הם ישחקו את השיט הזה בהלוויה שלי יום אחד".

"השוטר מבוורלי הילס: אקסל פולי" יגיע לנטפליקס ב-3 ביולי. השוטר מבוורלי הילס 5 כבר בתכנון.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות