השוטר מבוורלי הילס 5 כבר בתכנון

שבועיים בלבד מהיציאה של "השוטר מבוורלי הילס: אקסל פולי" (Beverly Hills Cop: Axel F) בנטפליקס (Netflix), אדי מרפי והמפיק ג'רי ברוקהיימר כבר חושבים על "השוטר מבוורלי הילס 5" (Beverly Hills Cop 5).

"הם מפתחים את זה", אמר מרפי ל- Variety בהקרנת הבכורה העולמית האחרונה של הסרט החדש. "אם זה יתחבר, אנחנו נעשה עוד אחד". ברוקהיימר אישר את החדשות והוסיף, "יש לנו כמה סיפורים בראש". זה נשמע כאילו כולם מתקדמים לעבר פרק נוסף, אבל הכל יסתכם איך הסרט הרביעי המיוחל הזה יתקבל.

מרפי גם דיבר בנוסטלגיה על ההקרנה הראשונה של הסרט המקורי של השוטר מבוורלי הילס מ-1984, כשחשב שהסרט לא יעמוד בציפיות. "זה לא הלך טוב," אמר מרפי. "הרבה פעמים בהקרנות בתעשייה הקהל לא צוחק. חשבתי שהסרט הולך להיות נורא. הייתי עם [במאי 'מקומות המסחר' של מרפי] ג'ון לנדיס (הבמאי) והוא ביטל אותי ואמר, 'לא, זה היה נהדר'. חשבתי שהם שונאים את זה. אחר כך הלכתי וראיתי את זה עם קהל אמיתי ואז ראיתי את התגובה האמיתית לסרט. אבל בפעם הראשונה זה היה מפחיד".

רק לפני ימים אחדים, מרפי הביע רצון לעשות עוד סרט המשך בדמות השוטר מבוורלי הילס 5, אבל ההצהרות שלו מהבכורה מצביעות על כך שזו לא רק משאלת לב; זה באמת קורה.

"השוטר מבוורלי הילס: אקסל פולי" ישודר בנטפליקס ב-3 ביולי, 2024.

מקור: Joblo

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות