כל מה שמחכה לנו בעונה 2 של Warzone

אקטיביז'ן חשפה את כל התוכן שיגיע לוורזון בעונה 2 וגם זה שיגיע באמצע העונה

התכוננו לתוכן מאסיבי חדש עם הגעת העונה השנייה ל-Call of Duty: Modern Warfare III ו-Call of Duty: Warzone עם מפות חדשות, מצבים, כלי נשק, משימת סיפור חדשה של זומבים, החזרה של Fortune's Keep, משחק מדורג מעודכן ועוד.

אחרי שאקטיביז'ן חשפה את תאריך היציאה של העונה ה-2 ל-Call of Duty: Modern Warfare III ו-Call of Duty: Warzone, זה הזמן לספר לכם מה מהעונה החדשה מגיע לוורזון (Warzone).

ברוכים הבאים ל-Fortune's Keep (השקה)

האי התפתח מאז הופעת הבכורה הראשונה שלו: קבוצת Konni הקימה בסיס פעולות, וערכה ניסויים מסתוריים במעבדה תת-קרקעית חדשה. משהו השתבש, שוחרר פיצוץ אדיר על פני האי ושחרר איום בלתי פוסק של מוות. Fortune's Keep אמור להפוך ליעד Call of Duty: Warzone העיקרי בעת ההשקה כשאתה נכנס למשחקי Resurgence ומאתגר את השחקנים הטובים ביותר בדירוג Play.

תכונות משחק חדשות בעונה 2 של Warzone

קן זומבים (Zombie Nests), חוזה חיסול (השקה): אירועים סיסמיים אחרונים עשויים להיות קשורים לפעילות מוגברת של מתים ברחבי Fortune's Keep. הפעל את חוזה Eradication Contract החדש על ידי חקירת כל גופה שתמצא ומעקב אחר המסלולים לקן זומבים. המטרה- להשמיד את הציסטות וכל HVTs של זומבי כדי להשלים את החוזה.

Rogue Signal Public Event (השקה): כאשר האירוע הציבורי הזה מופעל, כל החוליות יקבלו משימה מבוססת מטרה של 90 שניות כמו "השג את מירב החיסולים" או "הסב את מירב הנזק לשחקני האויב". שלוש הקבוצות המובילות בביצועים יקבלו תגמולי מזומנים במשחק ואת המיקום של מטמון תגמול מיוחד.

Zombies Power-Ups (השקה): שבעה זומבים עשו את דרכם אל האי והביאו איתם כמה כוחות. תמצאו אותם על ידי פתיחת מטמונים מסוימים וחיסול מפעילי אויב. הכוחות שניתן להשיג כוללים את Double Points, Full Armor, Max Ammo, Fire Sale, Looting Spree, Zarkour ו-Udead Sight.

Extendable Bridges (השקה): Fortune's Keep כולל כעת שלושה גשרים ניתנים להארכה שנבנו על פני פערים בכבישים שנפלו בעקבות הפיצוץ. צור אינטראקציה עם לוחות הבקרה הסמוכים כדי להרחיב או לבטל אותם, יצירת הזדמנויות אסטרטגיות למניעה והשגת גישה מעבר.

New Squad Elimination Streaks (השקה): הטרקר החדש הזה – זמין בכל המפות מחוץ למשחק מדורג (Ranked Play)- מציג כמה חוליות אויב חיסלת גב אל גב. המשך לחסל חוליות לפני שסרגל הספירה לאחור יגמר כדי להרחיב את רצף חיסול הנבחרת שלך ולהרוויח פרסים בדרך.

Warzone עונה 2

עדכוני אמצע העונה

Research Vessel (נקודת עניין ניידת): כלי שיט גדול בסגנון פונטון זוהה במים מול חופי Fortune's Keep. אין ספק כדי למשוך תשומת לב, כלי השיט גדול מספיק כדי שהקרב יתקיים על פני הסיפון.

Bunker Buster (Killstreak): השתמש במשקפת כדי לייעד מבנה מטרה. Killstreak קטלני זה משגר טיל שמפיל אנכית בניין דרך קומות מרובות, ומפוצץ את אלו שבתוכו. הפגיעה יוצרת טור ארוך של גז שנועד לאלץ אויבים שורדים להיחשף.

תחנת טיהור אישית-Personal Decontamination Station (שדרוג שדה): גרסה משופרת של שדרוג השדה האישי לטיהור שדה (PDS) מצטרפת למאגר השלל באמצע העונה, פולטת ענן של כימיקלים הנוגדים את התכונות הקורוזביות של גז המעגל, ויוצרים אזור בטוח זמני.

עונה 2 וורזון
Warzone עונה 2

Call of Duty: Warzone Ranked Resurgence התחרו מול הטובים ביותר עם משחק מדורג ב-Call of Duty: Warzone. שחקנים חייבים להיות לפחות רמה 55 כדי לגשת למצב זה, כולל הפרמטרים הבאים:

  • גודל פארטי: שלישיות
  • מפה: Fortune's Keep
  • מצב משחק: Resurgence
  • הגבלות על אירועים ציבוריים: כן (לדוגמה, אין Fire Sales)
  • הגבלות רכב: כן (לדוגמה, אין כלי רכב עם צריח)
  • רכיבי משחק מוגבלים: כן (למשל, שינויים לפריסה מחדש של מכניקה)
  • קניית התאמות מלאי תחנות: כן

קרב את דרכך בשבע חטיבות מיומנות סטנדרטיות על ידי ביצועים טובים במשחקים והשלמת אתגרים כדי לזכות בכוכבים ולהגדיל את דירוג המיומנות שלך. הרוויחו תגמולים עונתיים של דירוג משחק ומיומנויות וקבל את התואר שלך כשליט Fortune's Keep!

שימו לב שכמו בכל עונה או עדכון, הנשקים גם זוכים לאיזון מצד המפתחים, בהתאם לתלונות השחקנים. נכון להיום, הנשק הראשי שאנחנו ממליצים למשחק הוא ה RAM-7 (גרסה וירטואלית לנשק התבור הישראלי TAR-21).

עונה 2 של Call of Duty: Modern Warfare III ו-Call of Duty: Warzone עולה לאוויר ביום רביעי 7 בפברואר בשעה 19:00 שעון ישראל, בכל הפלטפורמות.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות