הבטא ל-Warhammer 40K Space Marine 2 בוטלה, אורך הקמפיין נחשף

סאבר אינטראקטיב (Saber Interactive) שיתפה עדכון קהילה לגבי המשחק הבא שלה, Warhammer 40K Space Marine 2. בראש ובראשונה, האולפן הודיע ​​למעריצים שגרסת הבטא המקוונת שהוכרזה בעבר לא תתקיים יותר.

החברה עדכנה גם ש-Space Marine 2 כמעט מוכן. "כעת אנו מתמקדים לחלוטין באופטימיזציה, ליטוש ותיקון הבעיות שנותרו לקראת ההשקה ב-9 בספטמבר", כך נכתב. הסיבה לביטול גרסת הבטא הציבורית, היא שלטענת סאבר זה תרחיק את צוותי הפיתוח מההכנות להשקה המלאה, והעדיפות שלה היא להבטיח את החוויה הטובה ביותר בעת השחרור.

כאות תודה לעל מי שהביע נכונות להשתתף, שחקנים שנרשמו דרך ההרשמה המקוונת לבטא לפני ה-28 ביוני 2024, יקבלו את הסקין של Bolt Pistol במשחק המלא.

קמפיין באורך 12 שעות והמצבים העיקריים במשחק

צוות הפיתוח גם סיכם את המצבים העיקריים הזמינים ב-Warhammer 40K Space Marine 2, וחשף כי אורך הקמפיין הוא כ-12 שעות. ניתן לשחק בסולו או בשיתוף פעולה (co-op), הכולל את סגן טיטוס נלחם לצד האחים הקרביים שלו וגדריאל נגד נחילי טיראנידים וכאוס.

במצב Co-op Operations, שחקנים יכולים גם לשחק סולו או עם שני חברים בפעולת PvE הניתנת להפעלה חוזרת שבה הם מתמודדים עם נחילי טיראנידים בשש מפות שונות כדי להגן על האימפריום.

לבסוף, במצב PvP Eternal War, שחקנים ילחמו במשחקי 6 נגד 6 בשלושה מצבי משחק קלאסיים שונים: Annihilation, Seize Ground, Capture & Contro.

הדגמות לאמריקאים

סאבר גם אישרה כי Warhammer 40K Space Marine 2 יפעל על שרתים ייעודיים ברחבי צפון אמריקה, אירופה, אמריקה הלטינית, אסיה ואוקיאניה, מה שיאפשר חוויות מרובי משתתפים אופטימליות. לקראת השקת המשחק בתחילת ספטמבר, מעריצים ברחבי צפון אמריקה יוכלו לשים את ידם על הדגמת משחק בתערוכות שונות ברחבי המדינה, כולל דנוור (4-7 ביולי), אינדיאנפוליס (1-4 באוגוסט), שיקגו (16-18 באוגוסט), וכן טורונטו (22-25 באוגוסט).

בחודש שעבר נחשף סרטון co-op חדש והוכרז כי המשחק לא יכיל מיקרוטרנזקציות.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 יושק ב-9 בספטמבר ב-PS5, Xbox Series X|S ובמחשב האישי.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות