ב-Warhammer 40K: Space Marine 2 לא יהיו מיקרוטרנזקציות

באנר TMS

סאבר אינטראקטיב (Saber Interactive), האולפן שמאחורי המשחק Warhammer 40,000: Space Marine 2, אישר לאחרונה ש"אין מיקרוטרנזקציות" במשחק. כל מה ששחקנים משלמים עליו יהיה קוסמטי בלבד.

החדשות מגיעות מעדכון קהילה שבו צוות האולפן חזר על מה שרבים מהטריילרים חשפו למשל ששחקנים יוכלו לשחק סולו או עם שני חברים בשיתוף פעולה, סקירה מהירה של הפעולות החדשות במצב PvE שייקח מקום לצד הקמפיין הראשי, ומצב ה-PvP החדש שהוכרז.

הצוות המשיך והסביר כיצד יטופל DLC בתשלום:

אנו שמחים לאשר שאין מיקרוטרנזקציות כלשהן ב-Space Marine 2. אין חנות עם כסף במשחק. כל התוכן והתכונות של המשחק יהיו בחינם לכל השחקנים. כל DLC בתשלום יהיה קוסמטי בלבד.

גם סילבן לה רו, מנהל מותג בכיר ב- Focus Entertainment (מפיצת המשחק), היה שותף להצהרה הזו בראיון שקיים לאתר PCGamesN. לה רו אמר שהקבוצה מתכננת ליישם מעברי עונה בדומה למשחקים אחרים, כמו פורטנייט, שם כל מה שהשחקנים מרוויחים הוא מוצרי קוסמטיקה בלבד.

לאחר מכן "כל תוספות המשחק, בין אם זה משימות חדשות או אויבים חדשים, כל זה יגיע בחינם לכל השחקנים."

אני לא יודע אם זו בשורה משמחת או לא, כלומר, ברור שהיא טובה לכל מי שמתכוון לשחק במשחק, אבל עצם העובדה שידיעה כזו זוכה לכתבה, אומר משהו על התעשייה כיום, אתם לא חושבים?.

מצב שיתוף פעולה PvE Co-Op

טריילר רשמי חדש של מצב שיתוף פעולה PvE Co-Op Reveal ב- Space Marine 2 נחשף באירוע Warhammer Skulls 2024.

Space Marine 2 כולל מצב שיתוף פעולה חדש לגמרי, המאפשר לך להרוג xenos עם עד 2 חברים ב"מצב Operations Mode" של עד 3 שחקנים.

כל מצב PvE ו-PvP מאפשר לשחקנים לבחור בין 6 קלאסים זמינים, החל מהבולוורק הבלתי נרתע ומגן הקרב שלו ועד לצלף החמקן וגלימת הקאמו שלו.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 יושק ב-9 בספטמבר ב-PS5, Xbox Series X|S ובמחשב האישי.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות