דלף לרשת: המשחק הבא של Valve נקרא Deadlock והוא נראה כמו אוברוואטץ'

תמונות ראשונות המציגות את המשחק הבא של חברת וואלב (Valve) מסתובבות להן כעת ברשתות החברתיות.

על פי סרטון שהעלה טיילר מקויקר, שיש לו רקורד מספיק טוב בדיווח על פרטים או על על פרויקטים הקשורים לוואלב לפני ההכרזה שלהם, הוא טוען שהמשחק נקרא Deadlock ו"מאות" אנשים בודקים אותו כעת.

נראה כי תמונות ממבחן בטא או אלפא פרטי של המשחק מציגות משחק 6v6, עם יכולות לא שונות מאלו של Overwatch או משחקי יריות עם גיבורים תחרותיים דומים.

המפה הראשית מתייחסת לעיר סטיפאנק מודרנית, שעל פי התמונות מזכירה מעט את העיצוב של משחקים בסדרת Half-Life.

לפי McVicker, המשחק נמצא בפיתוח מאז 2018, כולל מכניקת הגנה על מגדלים ויש לו תפאורה של משחק פנטזיה מעורב עם סטימפאנק ומכיל "קוסמים, יצורים מוזרים ורובוטים, הנעים בנסיעה מהירה באמצעות מסילות צפות, בדומה ל-Bioshock Infinite".

עוד הוסיף מקויקר שהמשחק מרגיש כמו "בעיקרון, משחק ADHD מעניין בקצב מהיר של Dota 2, Team Fortress 2, Overwatch, Valorant, Smite, Orcs Must Die" ועם עיצוב גיבורים בהשראת היקום של Dota.

גיבור בשם סנטינל
Sentinel גיבורה בבמשחק Deadlock (תמונה: X)

מייסד ומנכ"ל Valve, גייב ניואל, אמר ב-2021 כי לחברה יש מספר משחקים בפיתוח והיא מעוניינת ליצור חוויות נוספות לשחקן יחיד אחרי השקת Half-Life Alyx שנה קודם.

המשחק האחרון של וואלב היה Counter-Strike 2 בשנה שעברה, והמשחק נחל הצלחה מטורפת עם הכנסות של מיליארד דולר. בתעשייה היו דיווחים שבמהלך השנים האחרונות החברה פיתחה וביטלה לא מעט פרויקטים, כך שגם פרויקט זה, לא בטוח שיגיע לשלב ההשקה הסופי, או שכן.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

נראה טוב מהתמונות