הולך להיות קיץ חם: "קאנטר סטרייק 2" (Counter-Strike 2) הוכרז רשמית

הדור הבא של משחק היריות האייקוני הוכרז רשמית על ידי וואלב (Valve) והוא יגיע בחינם בקיץ הקרוב

אחרי ששבר שיא חדש והחלו דיבורים ברשת על פיתוח של משחק ההמשך, חברת וואלב מכריזה רשמית על Counter-Strike 2. הדור הבא של ה-FPS האייקוני של Valve, וההמשך ל-CS:GO, הוכרז לאחר תקופה ארוכה של שמועות.

שלושה סרטונים חדשים, המכריזים על "move beyond tick rate", מפות שעולות ברמה ורימוני עשן, הועלו לערוץ וואלב הרשמי, ממש לפני כמה דקות. בסוף הסרטונים הללו, Valve אישרה את שם המשחק, כמו גם חלון שחרור בקיץ 2023 ומבחן מוגבל החל מהיום.

רמזים לגבי עתידו של Counter-Strike הופיעו במהלך השבועות האחרונים, אם כי רובם היו מעט מאחורי הקלעים, שהתעוררו לחיים על ידי קהילת המודינג הייעודית של המשחק. רק לפני שלושה ימים, השמועות הללו הגיעו לידי ביטוי בסימן המסחרי של Counter-Strike 2, שהוגש על ידי Valve ב-14 במרץ.

אולי השינוי המשפיע ביותר הוא המעבר ל"tick rate". בעבר היה אמצעי כמעט חלק להתאמת קלט של שחקן לכל 'tick' של השרת, שהקצב שלו יכול לפעמים להיות ההבדל בין ירייה החמיצה או פגיעה במטרה. Counter-Strike 2 יציג "עדכוני תת-טיק", כלומר השרת יידע בדיוק מתי יריתם את הירייה שלכם, ולא ידאג כמה זמן יעבור עד ל-"טיק" הבא שלו.

במקום אחר, Valve הסבירה את השינויים במפות שלה, והצהירה כי היא רוצה לשמור כמה מפות "touchstone", המאפשרות לשחקנים לכייל שינויים מ-CS:GO ל-Counter-Strike 2.

ייתכן שיהיו שינויים בתאורה, אבל אחרת, השינויים יהיו מינימליים . מפות אחרות ישודרגו עם התאורה של Source 2, בעוד שהמפות העתיקות ביותר של המשחק "נבנו מחדש במלואן". לבסוף, רימוני עשן חדשים יבטיחו עשן תגובתי יותר שיהיה עקבי יותר עבור כל השחקנים הצופים בו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות