דיווח: גרסה חדשה של משחק האימה Until Dawn בדרך ל-PS5 ול-PC

על פי הדיווחים, Until Dawn יוצא ל-PS5 ולמחשב האישי, עם הודעה רשמית שתגיע "בתוך 15 ימים"

המדליף הידוע המכונה 'billbil-kun', שהוכיח אמינות בעבר בנוגע להדלפת כותרי PS Plus ו-Game Pass לפני ההכרזות הרשמיות שלהם, זכור גם כמי שחשף בהצלחה פרטים נכונים על Mortal Kombat 1. על פי הדיווחים, משחק האימה Until Dawn ששוחרר ב-2015 ל-PS4 עושה את דרכה ל-PS5 ול-PC, עם הודעה רשמית שתתרחש במהלך השבועיים הקרובים.

מהדורה של PlayStation 5 ו-PC יהיו "גרסה חדשה לגמרי" של Until Dawn שנמצאת בפיתוח במשך שנה לפחות. בילביל-קון לא הצליח לוודא אם המהדורה החדשה הזו היא רימאסטר או רימייק מלא, או אם גרסאות ה-PlayStation 5 וה-PC יושקו בו זמנית.

זהו, למרבה הצער, אחד מפיסות המידע שעדיין לא ידועות לנו. אם נתייחס לכותרת של הגרסה החדשה הזו, נוכל לדמיין שזה יהיה אולי ורק שיפור גרפי של המשחק באמצעות ההתקדמות הגרפית העדכנית ביותר ב-PS5 וגם ב-PC. לכן אנחנו יכולים להחליט, מבלי להסתכן בטעות , שזו תהיה לפחות גרסה מחודשת.

בשנת 2016 דיווחנו כי חברת הפיתוח הודיעה שהיא לא עובדת על כותר המשך למשחק, כך שלפחות מעריצים חדשים של הז'אנר יוכלו להנות מהמשחק. בהתחשב בדיווח האחרון של סוני כי "חווית המשחקים בפלייסטיישן תורחב ל-PC, למובייל ולענן" לזיכיונות הצד הראשון שלה, לא מפתיע שגרסה משופרת של ה-Until Dawn המקורית תגיע גם למחשב, לצד ה-PS5.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות