Warzone: זה הנשק עם "ההריגה המהירה ביותר"

באנר TMS

מהו הנשק הטוב ביותר בוורזון? יוטיובר ידוע עונה על השאלה הזאת וממליץ על רובה הסער הזה

IceManIsaac, יוטיובר שנחשב לדי מומחה בכל מה שקשור למשחק וורזון (Warzone) טוען כי לרובה הסער הזה יש יכולת "הריגה המהירה ביותר" בשדה קרב הבאטל רויאל, ובנשק הקלאסי הזה השתמשו די הרבה שחקנים בשלב זה או אחר.

הנשק המדובר הוא ה-Ram-7 שהיה אחד המועדפים על מעריצי Warzone רבים, שכן הוא מיזג את הכוח של תקיפה עם מהירות של SMG וכיכב בשני המשחקים הקודמים- MW מ-2019 וגם MW2 והוא שוב מוכיח את עצמו ב-MW3.

בסרטון למעלה שהועלה לפני יומיים, הדגיש IceManIsaac את ה-AR (בדקה 07:04) המדובר, וציין שהוא הפך לנשק בעל "ההריגה המהירה ביותר" ב- Battle Royale בין השינויים בעונה 1 Reloaded.

או מיי גאד!, ה-Ram-7 הוא רובה הסער או LMG ההורג הכי מהיר במשחק כרגע, וזה כל כך כיף להשתמש בו…יש לו TTK של כ-640 מטר לשנייה כאשר אתה פוגע ביריות שילוב על אויב עם בריאות מלאה.

לגבי הלודאוט- אלה התוספות המומלצות ל- RAM 7 ב-Warzone

  • Muzzle: Casus Brake
  • Barrel: Cronen Headwind 
  • Underbarrel: Bruen Heavy Support Underbarrel
  • Magazine: 60 Round drum
  • Stock: HVS 3.4 Pad

גם בוורזון המקורי IceManIsaac חיבב את הנשק RAM 7:

גאווה ישראלית– למי שלא מכיר, ה- RAM-7 הוא גרסה של המשחק לנשק תבור TAR-21 – רובה סער בּוּלְפַּאפּ מודרני מתוצרת ישראל. הנשק הזה הופיע לדעתי לראשונה במשחק המצוין Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield מצויד בכוונת ITL MARS כברירת מחדל.

איך פותחים את הנשק RAM 7 ב-Warzone?

ה-RAM-7 הוא תגמול חינמי הקשור ל-Battle Pass של עונה 1 עבור Modern Warfare 3, הממוקם בסקטור A7. כדי להגיע ל-A7, תצטרכו ליצור מסלול אליו על ידי פתיחת הנעילה של הסקטורים הקודמים עם אסימוני ה-Battle Pass. הדרך המהירה והיעילה ביותר להגיע ל-A7 היא לתבוע את כל התגמולים בסקטורים A1, A3, ולאחר מכן A6. לאחר שתעשו זאת, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לתבוע את כל התגמולים ב-Sector A7 לפני שתוכלו לקבל את ה-RAM-7.

מדריך לפתיחת נשק RAM 7 בוורזון
RAM – 7 פתיחת הנשק

מחוץ ל-Battle Pass, יש שתי שיטות חלופיות להשגת RAM-7. הראשון הוא לחלץ אותו ב-Modern Warfare Zombies. השני הוא פשוט לקנות את כל עונה 1 של ה-Battle Pass ואז לקבל את RAM-7 במיידית.

שחקנים מתגעגעים ל-Warzone המקורי

אפרופו וורזון המקורי, עבור הרבה שחקני Warzone, החזרה לימי ורדנסק היא משהו שהם עושים על בסיס קבוע. אלו הם הימים שהם זוכרים לטובה, במיוחד בגלל שעבור רבים זה היה המיזם האמיתי הראשון שלהם לקרב רויאל. אז זה רק טבעי שהם ינסו לשחזר את הרגעים האלה איפה שאפשר.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
7 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

זה נשק מעולה לטווחים קצרים בינוניים רק קחו בחשבון שצריך למות הרבה עד שמתמקצעים איתו. הוא שווה את זה

חחחח נשמע בדיחה שהנשק שלנו טוב רק בצורה ווירטואלית…. חאלס עם הכבוד הווירטואלי רוצים כבוד מעשי ומוחשי על כל אוייבנו.

שמע, הנשק הזה עדיין בשימוש רחב, הוא רק הוחלף במיקרו-תבור שכיום מוחלף בתבור X-95 פלאט-טופ.
בנוסף לישראל, בכ-28 מדינות בעולם משתמשים בתבור. רובה הסער הנפוץ בעולם אגב, הוא ה-AK-47 (הקלצ'ניקוב), שזכה לתדמית של "הרובה של הרעים". והגליל היה התשובה הישראלית לקלאץ'

נערך לאחרונה 4 חודשים לפני ע"י סיימון מזיג

תודה על המידע! הקלאץ' מופיע אצל הרעים גם בכל סרטי האקשן

אל תדאג צה"ל חזק!!!

למי שלא מכיר ה ram 7 זה התבור הישראלי

צודק. זו הגרסה של המשחק לתבור TAR-21 – רובה סער בּוּלְפַּאפּ מודרני מתוצרת ישראל. הנשק הזה הופיע לדעתי לראשונה במשחק המצוין Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield מצויד בכוונת ITL MARS כברירת מחדל