הטריילר של "גלדיאטור 2" יגיע מחר, פוסטר רשמי נחשף

קאסט השחקנים כולל את פול מסקל, פדרו פסקל, ג'וזף קווין, פרד הצ'ינגר, דנזל וושינגטון, דרק ג'קובי, קוני נילסן ואפילו ליאור רז שלנו.

פול מסקל ממשיך את המסורת של "מקסימוס" בפוסטר החדש לסרט "גלדיאטור 2" (Gladiator II), ההמשך של רידלי סקוט ל"גלדיאטור" משנת 2000 שכיכב בו ראסל קרואו ואף זכה באוסקר על תפקידו. את התסריט כתב דיוויד סקרפה ("נפוליאון").

"סרטי פרמאונט" (Paramount Pictures) חשפה כעת את הפוסטר החדש עבור "גלדיאטור 2" כטיזר לקראת יציאת הטריילר מחר. הסרט ישוחרר דרך Paramount Pictures ב-22 בנובמבר בארצות הברית ודרך Universal Pictures (בינלאומי) ב-15 בנובמבר.

צוות השחקנים כולל את פול מסקל, פדרו פסקל, ג'וזף קווין, פרד הצ'ינגר, ליאור רז, דרק ג'קובי, עם קוני נילסן ודנזל וושינגטון. את התסריט כתב דיוויד סקרפה.

פוסטר רשמי גלדיאטור 2
(תמונה: Paramount)

מה הסיפור של "גלדיאטור 2"?

פול מסקל מגלם את לוציוס ורוס, אחיינו של קומדוס והוא מחליף את ספנסר טריט קלארק, שגילם את דמותו של לוציוס בסרט המקורי. באשר לעלילת הסרט, "גלדיאטור 2" מתרחש כמעט שני עשורים לאחר אירועי הסרט הראשון, כאשר לוציוס כיום מבוגר ומנוכר מאמו לוסילה, לאחר שנשלח הרחק מהאימפריה הרומית בילדותו לאזור נומידיה בצפון אפריקה.

הסרט מתחיל בנומידיה, כשהצופים רואים את לוציוס נהנה מחיים קלים יחסית עם אשתו וילדו. אבל הוא נאלץ לנקוט בפעולה בעקבות הירידה האכזרית והמתמשכת של הרומאים לצפון אפריקה, תוך כדי עימות נגד הגנרל אקסיוס (פסקל).

פדרו פסקל
פדרו פסקל בגלדיאטור 2 (תמונה: Paramount)

קאסט השחקנים כולל את כוכב "האחרונים מבינינו" (The Last of Us), פדרו פסקל, דנזל וושינגטון וג'וזף קווין מ"דברים מוזרים" (Stranger Things). קוני נילסן חוזרת על תפקידה בתור לוסילה בסרט, כאשר סר דרק ג'קובי חוזר כסנאטור גראצ'וספרד הצ'ינגר. גם ליאור רז משלנו ("פאודה") משחק בסרט.

דנזל וושינגטון
דנזל וושינגטון בגלדיאטור 2 (תמונה: Paramount)

Gladiator 2 ישוחרר בבתי הקולנוע ב-15 בנובמבר ובבתי הקולנוע בארה"ב ב-22 בנובמבר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

הראשון היה מושלם, כך שזה יהיה ירידה בלתי נמנעת. מה גם שעוד 25 שנות פרוגרס יביאו תסריטאים שהמגבלות מוטמעות בהם, התסריט יהיה צפוי כמו כל נטפליקס.

הטריילר שוחרר, מוזמן לצפות
https://gamepro.co.il/rage-is-your-gift-in-first-gladiator-ii-trailer/