הטריילר הרשמי של "גלדיאטור 2" כבר כאן, והוא אדיר!

סוף סוף הגיע הזמן לקבל מבט אמיתי על סרט ההמשך הצפוי של רידלי סקוט שזכה לסרט הטוב ביותר שלו בשנת 2000, "גלדיאטור 2" (Gladiator II).

אחרי חודשים של באזז, הודות לתקציב הענק, נראה שהימור ההמשך של רידלי סקוט הולך להשתלם ובגדול. הצילומים שנראים בטריילר הם לא פחות ממדהימים, עם תפאורה אפית ומדהימה, חזרה לקולוסיאום לקראת קרבות מאסיביים, ועם דנזל וושינגטון האולטרה-מקיאוולי, ולוציוס בכיכובו של פול מסקל עולה מול מרסיס אקסיוס (פדרו פסקל) בזירה. צפו:

להלן התקציר הרשמי של הסרט מ-Paramount Pictures:

מהבמאי האגדי רידלי סקוט, גלדיאטור השני ממשיך את הסאגה האפית של כוח, תככים ונקמה המתרחשת ברומא העתיקה. שנים לאחר שראה את מותו של הגיבור הנערץ מקסימוס בידי דודו, לוציוס (פול מסקל) נאלץ להיכנס לקולוסיאום לאחר שביתו נכבש על ידי הקיסרים הרודניים שמנהיגים כעת את רומא ביד ברזל. עם זעם בלבו ועתיד האימפריה על כף המאזניים, לוציוס חייב להסתכל על עברו כדי למצוא כוח וכבוד להחזיר את תהילת רומא לאנשיה.

"סרטי פרמאונט" (Paramount Pictures) חשפה אתמול את הפוסטר הרשמי עבור "גלדיאטור 2" כטיזר לקראת יציאת הטריילר. הסרט ישוחרר דרך Paramount Pictures ב-22 בנובמבר בארצות הברית ודרך Universal Pictures (בינלאומי) ב-15 בנובמבר.

קאסט השחקנים כולל את כוכב "האחרונים מבינינו" (The Last of Us), פדרו פסקלדנזל וושינגטון וג'וזף קווין מ"דברים מוזרים" (Stranger Things). קוני נילסן חוזרת על תפקידה בתור לוסילה בסרט, כאשר סר דרק ג'קובי חוזר כסנאטור גראצ'וספרד הצ'ינגר. גם ליאור רז משלנו ("פאודה") משחק בסרט.

Gladiator 2 ישוחרר בבתי הקולנוע ב-15 בנובמבר ובבתי הקולנוע בארה"ב ב-22 בנובמבר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות