הפוסט-אפוקליפסה מתקרבת בטריילר החדש לסדרת הטלוויזיה Fallout

אמזון פרסמה טריילר חדש לסדרת הטלוויזיה Fallout שתשודר בקרוב, ואף הקדימה אותה ביום אחד

Prime Video שיתפה את הטריילר הרשמי המלא הראשון לסדרת הטלוויזיה Fallout לקראת שידור הבכורה שלה בחודש הבא. אמזון מאשרת כי כל פרקי התוכנית יהיו זמינים כעת ב-11 באפריל, שזה יום אחד מוקדם יותר ממה שהוכרז קודם לכן.

בטריילר אנו רואים את לוסי, בגילומה של השחקנית אלה פורנל ("צ'רצ'יל", "צבא המתים") במספר סצנות לאורך העונה הראשונה. בפרק הראשון לוסי עזובת את Vault 33 אחרי מתקפת פתע של אנשי הריידרז (פורעי חוק ומרצחים) בחיפוש אחר אביה שנחטף, אותו מגלם קייל מקלכלן (שמסמן לה לשלום בתחילת הטריילר, לקראת חתונתה).

מעריצי סדרת המשחקים יכולים לזהות בטריילר שלל רפרנסים לסדרה, כמו Vault Boy Bobblehead שמופיע מספר פעמים לאורך הטריילר, וגם קטעים של הפלג The Brotherhood of Steel, יצורי Yao guai ואפילו גרסת האויב Axolotl שהיה חלק מאמנות הקונספט של Fallout 3.

"200 שנה לאחר האפוקליפסה, התושבים העדינים של מקלטי נושרים יוקרתיים נאלצים לחזור לנוף הגיהנום המוקרן שאבותיהם השאירו מאחור – והם המומים לגלות יקום מורכב להפליא, מוזר בצהלה ואלים מאוד שמחכה להם."

מתוך תיאור הסדרה

בסדרה יככבו לצידה של אלה פורנל, גם השחקנים וולטון גוגינס ("המגן", "צדק פרטי"), אהרון מוטן ("שחרור", "האב סטו"), קייל מקלכלן (טווין פיקס), וקסליה מנדס-ג'ונס. הסדרה מופקת על ידי Kilter Films, חברת ההפקה מאחורי Westworld של HBO.

הסדרה שתשודר בחודש הבא, אינה מבוססת על אף אחד ממשחקי הווידאו Fallout, אולם, המפיק הבכיר ג'ונתן נולן (האח של כריסטופר נולאן) תיאר את סדרת הטלוויזיה Fallout כ"גרסה לא אינטראקטיבית" של Fallout 5.


ביקורת: סדרת הטלוויזיה “Fallout” (עונה 1)

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות