למשחק החינמי להורדה ב-Epic Games Store יש וייב של ביושוק

כמו בכל שבוע, חנות Epic Games מחלקת משחק או שניים שאתם יכולים להוסיף לספריית המשחקים שלכם בעבור 0 שקלים. המשחק החדש שעלה לאוויר הוא Circus Electrique, שמחליף את Cat Quest II ואת Orcs Must Die 3 מהחלוקה של שבוע שעבר.

המשחק שלוקח השראה מהדמויות ומהתפאורה של סדרת ביושוק, מוצע לגמרי בחינם בחנות Epic Games Store, כל עוד הוספתם אותו בזמן, עד 16 במאי, שעה 18:00, שעון ישראל.

Circus Electrique מציע חווית מאש-אפ המפגישה סגנון RPG מונחה סיפור, עם ניהול קרקס ולחימה טקטית. המשחק מתרחש בלונדון חלופית והוא כולל טוויסט של סטימפאנק, בה עליכם להציל את העיר באמצעות אמני קרקס נגד לונדונים שהפכו באופן מסתורי ל"רוצחים מרושעים".

בנו מחדש את הקרקס, תגייסו ותאמנו אומנים שונים ותנצחו את האויבים בקרבות טקטיים המבוססים על תורות.

המשחק פותח על ידי Zen Studios בהפצת Saber Interactive, ושוחרר בשנת 2022. מחירו עומד על 19.99 דולר לרכישה כשהוא לא במבצע. את Circus Electrique תוכלו להוריד מכאן.

בנוסף למשחק חינמי זה, אפיק (שוב) מציעה חבילת פריטי פרימיום בדמות חבילת תגמולים למשחק Firestone הזמינה לכל מי שמשחק ב"Firestone Online Idle RPG" לפני ה-16 במאי בחנות Epic Games.

בשבוע הבא יוצע בחינם משחק חדש, שכרגע מוגדר כ"מסתורי".


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

תומר סגל

יש לי כלב אבל גם חתול, ואין משחק שמשלב חיות שלא ניסיתי, אהבתי את רובם. אוהב לכתוב על חוויות דיגיטליות ולא נרתע מלנסות טכנולוגיות חדשות. כותב בעיקר על משחקים חדשים ובסוף היום נכנס לסשן או שניים במשחק רשת.
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות