מלך הקופים מוצא את כתר הזהב בטריילר החדש של Black Myth: WuKong

Black Myth: Wukong (מיתוס שחור: ווקונג) הוא משחק פעולה תפקידים מגוף שלישי המבוסס על הרומן הסיני הקלאסי מהמאה ה-16 (בתקופת שלטונה של שושלת מינג) 'המסע למערב' ('Journey to the West').

רומן זה נחשב לאחת מ"ארבע יצירות המופת" של הספרות הסינית הקלאסית. חלק מהסיפור המקורי מתמקד בסון ווקונג (Sun Wukong), הידוע גם בתור מלך הקופים, הדמות הראשית ב'מיתוס השחור: ווקונג'.

גיבור המשחק נלחם באויבים שונים, עם יכולות להפוך לחרקים (לצורך חקר סביבה) או למפלצת ענקית, לצורך לחימה. לסון ווקונג יש גם את היכולת הייחודית לזמן שיבוטים או כפילויות של עצמו על ידי מריטת שערות מגופו.

בטריילר החדש של Black Myth: Wukong ששוחרר לפני קצת יותר משעה באירוע WeGame Game Night, ניתן להתרשם מיכולות הלחימה של מלך הקופים ומהרגע בו הוא מוצא את סרט/ כתר הזהב ׁ(Ruyi Jingu Headband).

וויגיים היא המקבילה הסינית של סטים, והגרסה הסינית למחשב האישי של המשחק תשוחרר במקביל בפלטפורמת WeGame ב-20 באוגוסט 2024.

הדמות הראשית במשחק Black Myth Wukong
סון ווקונג – 'מלך הקופים', הדמות הראשית במשחק (תמונה: Game Science Studio)

המשחק נמצא בפיתוח למחשבים ולקונסולות ב-Game Science Studio, ובמקור פותח באמצעות Unreal Engine 4, ועבר למנוע הגרפי החדש יותר-Unreal Engine 5 ויתמוך במעקב אחר קרניים (ray tracing) ו-Nvidia DLSS.

בעקבות המעבר למנוע החדש, המשחק שהיה אמור לצאת בסוף שנה שעברה, נדחה לשנה זו, 2024.

Black Myth: WuKong הוא אחד המשחקים המצופים לשנת 2024, והוא צפוי לצאת ב-20 באוגוסט ל-Xbox Series X | SPS5  וגם למחשב האישי (PC).

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות