"שר הטבעות: מלחמת הרוהירים" נחשף בהקרנה מיוחדת בפסטיבל האנימציה של אנסי

Warner Bros. Animation ו-New Line Cinema סיפקו היום תצוגה מקדימה של בערך 20 דקות מסרט האנימציה "שר הטבעות: מלחמת הרוהירים" (The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim).

האתר Variety מדווח שההקרנה זכתה למחיאות כפיים סוערות במהלך יום שלישי העמוס של פסטיבל סרטי האנימציה הבין-לאומי אנסי (Annecy International Animation Film Festival) המתקיים בעיר אנסי, צרפת.

הבמאי קנג'י קמיאנה אמר שהוא קיבל השראה לא רק מ-J.R.R. ספרי "ההוביט" ו"שר הטבעות" של טולקין, אלא גם מסרטיהם של פיטר ג'קסון ו(אישתו התסריטאית)פראן וולש, אשר אושרו כ'מפיקים בכירים' של הסרט במהלך הפסטיבל, לצד המפיקה הראשית, פיליפה בויינס.

בסשן הופיע גם קנג'י קמייאמה (Kenji Kamiyama) שישמש כאחד המפיקים והשחקן אנדי סירקיס, שמגלם את גולום בטרילוגיית סרטי "שר הטבעות" ובטרילוגיית סרטי "ההוביט". "המעריצים הולכים להשתגע על זה", התלהב סרקיס.

שר הטבעות רוהירי

על פי התיאור של הסרט בפסטיבל הסיפור החדש מתרחש כמעט 200 שנה לפני שבילבו בגינס בא במגע עם טבעת הכוח ("שר הטבעות: שני הצריחים") ומציג דמויות מפתח כולל הנסיכה הירה מרוהאן (גאיה וייז) ומלך רוהן האגדי (בריאן קוקס) שבונה את נקרת הלם.

שלל פרויקטים ל"שר הטבעות"

חובבי טולקין יכולים להיות מרוצים משפע של פרויקטים רבים של שר הטבעות הנמצאים בתהליך. אמזון פריים תעלה ב-29 באוגוסט 2024 שלושה פרקים של העונה השנייה של "שר הטבעות: טבעות הכוח (The Lord of the Rings: The Rings of Power), ולאחרונה נודע כי פיטר ג'קסון עובד על מספר סרטי 'שר הטבעות' חדשים עבור האחים וורנר.

אחד מהם הוא "Lord of the Rings: The Hunt for Gollum" ('שר הטבעות: הציד אחר גולום'). סרט זה יהיה הראשון מבין שני סרטי המשך של שובר הקופות המקורי, המבוסס על ספריו של ג'.ר.ר. טולקין. 

"שר הטבעות: מלחמת הרוהירים" עתיד להגיע לאקרנים ב-13 בדצמבר, 2024.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות