בחזרה לארץ התיכונה: "שר הטבעות" חוזר בסרט חדש שיגיע לבתי הקולנוע ב-2026

במהלך שיחה עם המשקיעים במסגרת פרסום תוצאותיה הכספיים של האחים וורנר דיסקברי (Warner Bros Discovery), הכריז המנכ"ל דיוויד זסלב כי החברה "נמצאת כעת בשלבים מוקדמים של פיתוח תסריט" לסרטים חדשים של "שר הטבעות", שלדבריו את הראשון הם "צופים שיצא ב-2026". והוא "יחקור קווי עלילה שטרם סופרו."

יוצר הסרטים המקורי של טרילוגיית "שר הטבעות" פיטר ג'קסון ושותפיו פראן וולש ופיליפה בוינס מפיקים את הסרט ו"יהיו מעורבים בכל שלב של הדרך", חשף זסלב, במהלך שיחת עם המשקיעים היום.

הציד אחר גולום

הפרויקט נמצא כעת בשלבים מוקדמים של פיתוח תסריט מהסופרים וולש ובוינס, יחד עם פיבי גיטינס וארטי פאפאג'ורג'יו, והוא "יחקור קווי עלילה שטרם סופרו", אמר זסלב. בסרט הראשון, שבמרכזו דמותו של גולום, אנדי סרקיס אמור לככב ולביים אותו בתפקידו האייקוני.

הסרט הראשון, מ-New Line Cinema ו-Warner Bros. Pictures, ייקרא "Lord of the Rings: The Hunt for Gollum" ('שר הטבעות: הציד אחר גולום'). סרט זה יהיה הראשון מבין שני סרטי המשך של שובר הקופות המקורי, המבוסס על ספריו של ג'.ר.ר. טולקין. 

"יססס, יקר!", אמר סרקיס, שדיבב את הדמות של גולום ב-LOTR, בהצהרה. "הגיע הזמן שוב לצאת אל הלא נודע עם חבריי היקרים, השומרים יוצאי הדופן וחסרי השוואה של פיטר, פראן ופיליפה בארץ התיכונה."

הדמויות הראשיות בסרט שר הטבעות
"שר הטבעות", שנה הבאה חוזרים לארץ התיכונה (תמונה: האחים וורנר)

ראשי חטיבת הקולנוע של האחים וורנר, מייקל דה לוקה ופאם אבדי, אמרו: "במשך למעלה משני עשורים, צופי הקולנוע אימצו את טרילוגיית סרטי שר הטבעות בגלל המסירות הבלתי ניתנת להכחשה שפיטר, פראן ופיליפה הפגינו בהגנה על מורשת יצירותיו של טולקין.

כדי להבטיח שהקהל יוכל לחוות את העולם המדהים שיצר באופן שמכבד את החזון הספרותי שלו. אנו מתכבדים שהם הסכימו להיות השותפים שלנו בשני הסרטים החדשים הללו. כשאנדי עולה לביים את שר הטבעות: הציד אחר גולום.

סרט אנימציה נפרד של הארץ התיכונה, "שר הטבעות: מלחמת הרוהירים"(“The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim”), צפוי לצאת ב-13 בדצמבר דרך האחים וורנר והבמאי קנג'י קמייאמה. הסרט הזה מתרחש 200 שנה לפני אירועי "ההוביט".

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות