נחשפו שחקנים חדשים לקאסט עונה 2 של הסדרה "האחרונים מבינינו"

דני רמירז, טאטי גבריאל, אריאלה ברר, וספנסר לורד הם הליהוקים החדשים שיצטרפו לקאסט של עונה שנייה לסדרה The Last of Us

האתר Variety מדווח על עוד 4 שחקנים חדשים שמצטרפים לקאסט של עונה 2 בסדרת "האחרונים מבינינו". השחקנים הם דני רמירז ("אהבה בשחקים: מאווריק", "הפלקון וחייל החורף"), אריאלה ברר ("איך לפוצץ צינור", "הבורחים"), וטאטי גבריאל ("אתה", "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" ).

אחרון חביב הוא ספנסר לורד ("ריברדייל", "חוק משפחה"), כולם הצטרפו לעונה השנייה של סדרת HBO המצליחה.

רמירז יגלם את מני, המתואר כ"חייל נאמן שמראהו השמשי מסתיר את הכאב של פצעים ישנים ומפחד יאכזב את חבריו כשהם הכי צריכים אותו". ברר תגלם את מל, שדווח כי היא "רופאה צעירה שמחויבותה להצלת חיים מאותגרת על ידי המציאות של מלחמה ושבטיות".

טאטי גבריאל תגלם את נורה, "חובשת צבאית הנאבקת להשלים עם חטאי עברה" וספנסר יגלם את אוון, "נשמה עדינה לכודה בגופו של לוחם, שנידונה להילחם באויב שהוא מסרב לשנוא".

אלו הם ארבעת הליהוקים האחרונים לעונה השנייה של "האחרונים מבינינו". מלבד הכוכבים הראשיים פדרו פסקל בתור ג'ואל ובלה רמזי בתור אלי, העונה החדשה תכלול גם את איזבלה מרסד בתור דינה, יאנג מאזינו בתור ג'סי, וקייטלין דיוור בתפקיד המפתח בתור אבי.

עוד ליהוק אחרון שכבר אושר הוא של זוכת פרס אמי ופרס גלובוס הזהב, השחקנית הוותיקה קתרין אוהרה שמצטרפת לסדרה אך לתפקיד שעדיין לא ידוע.

"האחרונים מבינינו" מבוססת על סדרת המשחקים באותו שם ("The Last of Us") שנוצרה על ידי ניל דרוקמן ופותחה על ידי Naughty Dog. עלילת הסדרה מתרחשת עשרים שנה לאחר שהתרבות המודרנית הושמדה. ג'ואל (פסקל), ניצול קשוח ומעט מחוספס, נשכר כדי להבריח את אלי (רמזי), ילדה בת 14, מאזור הסגר המדכא.

"מה שמתחיל כעבודה קטנה הופך במהרה למסע אכזרי ושובר לב, שכן שניהם חייבים לחצות את ארה"ב ולתלות זה בזה כדי לשרוד".

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות