הטרילוגיה של GTA חצתה את רף 30 מיליון ההורדות דרך נטפליקס

למי שלא יודע, לנטפליקס (Netflix) יש גם שרות הורדות חינמי של משחקים, Netflix Games, מלבד שרות הסטרימינג העיקרי שלה. מדובר על גישה חופשית למאגר של עשרות משחקי מובייל – וכל זה בחינם וללא תוספת תשלום.

למרות שההתחלה לא הייתה מלהיבה במיוחד, עם השקות של כמה משחקי אינדי ומשחקי מובייל, החברה הודיעה בסוף נובמבר אשתקד על תוספת משמעותית לספריית המשחקים, והכריזה כי Grand Theft Auto Trilogy – The Definitive Edition (ובקיצור הטרילוגיה של GTA) מגיעה ל-Netflix Games.

כעת, מסתבר שמאז ההשקה בנטפליקס גיימס, למעלה מ-30 מיליון הורדות נרשמו למשחקי החבילה הזאת. כך על פי דיווח של mobilegamer.biz באמצעות נתונים מ-Appmagic, שמעדכן כי מאז הוספת טרילוגיית Grand Theft Auto ב-14 בדצמבר, שלושת הקלאסיקות האייקוניות הללו צברו למעלה מ-30 מיליון הורדות ב-iOS וב-Android ביחד.

מיותר לציין כי GTA היא באופן לא מפתיע סדרת המשחקים הגדולה ביותר בשירות של נטפליקס. המשחק GTA San Andreas הוא ללא ספק הפופולרי ביותר מבין השלושה, עם 20.5 מיליון הורדות מתוך 30 המיליון , Vice City עם 6.5 מיליון ו-GTA 3 משתרך מאחור עם 3.3 מיליון.

למרות שלא מדובר במשחקים מודרניים כמו GTA 6 או V, אבל כשרובנו מנויים לשרות ההזרמה של נטפליקס היום, זו מתנה נפלאה שרבים שוכחים שהיא בכלל קיימת.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות